Piana Party /
Como la espuma

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Piana Party /
Como la espuma

Ocena: 3.7 / 5 (473 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   zabawny, mądry i odważny film o seksie i miłości
  •   zbiorowy portret osób homo, hetero, bi i trans
  •   przyznajmy - jest na co popatrzeć!

Opis

Co można zrobić dla najlepszego przyjaciela w dniu jego urodzin? Urządzić orgię! Najlepiej w jego ogromnym, luksusowym domu. Zapraszając mnóstwo przypadkowych osób rożnej płci, orientacji, w rożnym wieku i o różnych upodobaniach. Co może pójść nie tak? Choćby to, że na imprezie pojawi się też niespodziewanie... były facet jubilata, którego ten nie widział od prawie 10 lat.

"Piana Party" to trochę komedia, a trochę film obyczajowy w stylu latynoskim. Satyra przeplata się w nim z refleksjami o życiu, miłości i poszukiwaniu spełnienia. Co ciekawe, jest to jeden z przykładów kina inkluzywnego: obok licznych wątków gejowskich, występują tu na równi także wątki hetero, trans, les i bi. Różnica wieku również nie stanowi problemu. Jest para, która przyszła ratować swoje małżeństwo od nudy. Jest chłopak, który chciałby w końcu stracić dziewictwo. Jest mężczyzna, który odkrywa na nowo swoją orientację. Są pożądanie, tęsknota, wina i przebaczenie. Jak w serialu. Jak w życiu.

Obrazki

Komentarze

Ciekawy pomysł. Fajnie popatrzeć na przyjeme ciała, które zresztą jak cała sytuacja tak naprawdę są tłem dla wielu mądrych, życiowych tekstów.

Bardzo fajny film a pytym wiele madryych słow powie odziano w tym filmie i w izaulnie tez jest piekny

Film gniot. Fajne ciała i nic więcej. Film w stylu kałuży: rozległy, mętny i płytki. Strata czasu, jeśli szukamy filmu z akcją. Można patrzeć na fajnych facetów ale to wszystko. Kwestia gustu.

Bardzo fajny film, na poprawę nastroju. Nie wszystkie filmy muszą być głęboko psychologiczne. Kino to rozrywka.

Podobało mi się połączenie całej tej różnorodności, potrzeb, poglądów, podejść... mądre sprawy w jednak dość lekki sposób...

Świetny, wielowątkowy film. Dobrze rozłożone proporcje tematów. Bardzo dobre dialogi. Żadnej zbędnej sceny. Ciekawie też pokazana wyzwalająca moc czegoś nieprzewidywalnego, w czym czasem bierzemy udział.

zajebisty film, szkoda ze zycie to nie Piana Party jak w tym filmie. Dla mnie to fajna komedia, bo wszystko sie dobrze konczy.
Obejrzyj, Przekonaj sie, NIE Polegaj na Innych i ich recenzjach, bo ile ludzi, tyle bedzie gustow i wypowiedzi na temat kazdego filmu tutaj......
FILM BARDZO POZYTYWNY ;-))

Przyjemny, ciekawy, odważny, ciepły, bezpośredni, zabawny, romantyczny, z osobistymi dramatami uczestników imprezy urodzinowej - film. Klimatem trochę podobny do filmów Almodovara. Nie polecam oglądać z babcią, chyba że jest wyzwolona i otwarta jak w filmie ;)

"Satyra przeplata się w nim z refleksjami o życiu, miłości i poszukiwaniu spełnienia" - cytat z opisu, który oddaje treść filmu. FAJNY

Dobry film. Estetyczne i delikatne, a zarazem zmysłowe sceny erotyczne. Mądre teksty, wiele ludzkich skomplikowań.

Totalne zaskoczenie..... Bardzo klimatyczny film z ciekawym pomysłem. Naprawde warto zobaczyć.

A MÓGŁ BYĆ NIE CIEKAWY, A NIE JEST. POLECAM\ ILE W TYM PRAWDZIWYCH ZACHOWAŃ LUDZKICH. ECH ŻYCIE, KOCHAMY CIĘ NAD ŻYCIE!!

Świetny, wyjątkowy, niesamowity, prawdziwy tak bardzo, że aż boli. O życiu, jakie nieraz przychodzi nam przeżywać. O tym, jak wiele w nim jest piany, która znika, cudowne, mieniące się bańki mydlane nagle pryskają i zostaje pustka, samotność. Mimo wszystko odnajduję tu wiele radości życia, siły, wiary i nadziei, że nie wszystko stracone, że wciąż od nas samych wiele zależy. Dzięki temu bańki znów mienią się dla nas wszystkimi barwami tęczy, znów nas zachwycają, bawią, przyciągają. Oby nie pękły.

Wczoraj do ciebie nie należy.
Jutro niepewne...
Tylko dziś jest twoje. Film ohydny, jakby szambo wylało

Hiszpańskie kino, cóż więcej można powiedzieć. Seksualność to ludzka sprawa, pożądania nie da się wyzbyć. Komedią bym tego nie nazwał, zdecydowanie jest to dramat. Dramat postaci (szerokie spektrum), które możemy poznać w tym dziele. Każda z innym problem, jednak wszyscy do siebie podobni, bo człowiek to tylko człowiek. Przepiękny film. Czy odważny? Zdecydowanie nie, ten kto zna hiszpańskie kino wie, że seksualność nie jest im obca i w każdym filmie jest ona zauważalna. Piana Party to tylko pretekst do stawienia czoła swoim życiowym problemom.

Odjechany film ... Momentami zabawny , momentami naiwny , ale też zawierający dużo mądrości przy czym ciepły ... Warto obejrzeć !!!

Dno, choć pewnie niżej da się jeszcze upaść. Zastanawiam się nad dalszą subskrypcją, bo tego dna tu dość sporo, a filmów wartościowych jak na lekarstwo. Chcecie zmarnować czas i pieniądze? To polecam tego płytkiego gniota.

jeśli szukasz ambitnego kina to odpuść; jeśli szukasz lekkiego filmu na odstresowanie to dobry wybór;

Gdy nie wiadomo do jakiego gatunku zaliczyć film, to zwykle piszą, że to komedia. Nie lubię takich filmów :-(

Pośród całej tej erotyki, całkiem sporo tu dobrych dialogów, niebanalnego humoru i ciekawych postaci, reprezentujących różne orientacje, poglądy i potrzeby...

Myślałem że będzie niesmacznie i drętwo ale dialogi i historie tych ludzi są tak prawdziwe i jednocześnie piękne , że aż jestem w szoku. A całość jest oprawiona dawką niezłego humoru. Jak najbardziej polecam.

Zaskoczenie! Erotyka powściągliwa, i wyważona w odniesieniu do tego, co zapowiadał tytuł... Bardzo dobry film. Dramat psychologiczny w komediowym ujęciu. Zaskakujące zestawienie, ale okazuje się, ze ta kompozycja się sprawdza. :)

Zabawa coś jak porno party,dla niektórych była tylko zabawą.Ogólnie zaskakujące rozmowy i sytuacje.Mnie najbardziej podobała się długonoga ,piękna laska z brązowymi włosami,i pięknymi oczętami.

Zobacz także