Pieśń Orfeusza /
Orpheus Song

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Pieśń Orfeusza /
Orpheus Song

Ocena: 3.4 / 5 (705 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Najnowszy film Tora Ibena
  •   Przystojni mężczyźni i piękne wakacyjne scenerie
  •   Tajemnicza historia, jak z greckiego mitu

Opis

Dwóch najlepszych przyjaciół z Berlina wygrywa wycieczkę do Grecji. Podczas jednej z wycieczek gubią się na wyspie. Muszą spędzić noc razem w jaskini, gdzie obaj mają bardzo dziwny sen. Następnego dnia nic między nimi nie jest już takie samo.

Obrazki

Komentarze

Bardzo Dobry Film! Polecam…

Bardzo Dobry Film!
Polecam na dzis popcorn i piwko :)))

Bardzo dobry film.Ja tak lubię dobrze kończące się bajki, a jeszcze w wykonaniu przystojnych aktorów

Film do dupy Brak akcji w…

Film do dupy
Brak akcji w tym filmie ,wszystko to flaki z olejem .
poza tym mój facet stwierdził ze nie chciał by się w ten sposób poznać , A ja go TAK BARDZO KOCHAM !!!!!!!!!!

Film bez polotu,płytki i bez wartości poznawczych. Przystojni mężczyźni to nie wszystko. Obejrzałem bez emocji i nic mi po nim w sercu nie zostało. To oczywiście kwestia osobista Każdemu podoba się co innego . Ja jestem nadal pod wrażeniem filmu Blondyn, bo ten w cudowny sposób pokazuje co w nas tkwi.Jak bardzo jesteśmy zmanipulowani opinią i jak bardzo się jej poddajemy nie zważając na własne szczęście i życie ze sobą w zgodzie.

Film średni dla mało wymagających. Kino ma przyciągnąć widza wciągnąć. Zaciekawić

Film słaby, zero akcji, minimum emocji, tylko ładni aktorzy i krajobrazy. Za mało! Strata czasu.

Bez sensu! Szkoda czasu

Bez sensu!
Szkoda czasu

W sumie to film z gatunku "kino drogi", tylko nie samochodowej, a pieszej. Bohaterowie dużo chodzą, akcja toczy się bardzo wolno, nie rozkręca się specjalnie ani nie nabiera tempa. Mitologiczny skok w czasie bardzo słaby. Kilka zmysłowych scen, pokazanych bardzo sugestywnie, nie wystarcza, by udźwignąć film. Masakry dopełnia cukierkowo-landrynkowe zakończenie, średnio realistyczne. Warto obejrzeć, żeby popatrzeć na piękne greckie widoczki, pomarzyć o urlopie, wyobrazić sobie skok do ciepłej wody morza. Ale na tym się kończy.

Bardzo klimatyczny film. Nie wiem jakiej akcji oczekiwali przedmówcy?!
Ciekawa baśniowa atmosfera i romantyczne zakończenie.
Do tego pod warstwą "mityczną" ukryta jest prawda o "macho hetero" "bez skojarzeń". Polecam!!!

Przepijałem, fabuła denna,…

Przysypiałem, fabuła denna, Aktorzy jak ktoś lubi a poza tym ani Berlina ani Grecji
Nie polecam lepiej drugi raz obejrzeć film z poprzedniego tygodnia

No nie, nie, nie! Nie mam słów, aby opisać jak denna to produkcja. Dialogi o niczym, bzdurny scenariusz, zero napięcia i realizm na poziomie snów przedszkolaka. Rozbawił mnie słowiański Herkules, który mówi, że nie mówi po angielsku, a potem mówi, jakby miał certyfikat C1.
Outfilm! Nie kupujcie każdego gejowskiego filmu - trzymajcie poziom. I nie naciągajcie nas pisząc, że każda proponowana produkcja to wyjątkowe dzieło.

Haha miałem takie same odczucia, szczególnie, jak doszło do tego Herkulesa. Kiedy mówił na początku, to ten język angielski taki "a bit", a potem jak zaczął rzucać śliwkami z rękawa, to ja się nawet zgubiłem 😅

słaby film - liczyłem na duzo wiecej ładnie sie zapowiadała i mega rozczarował

Świetny film! Skromny, dający do myślenia, może dla bardziej wrażliwych...
Polecam!

4* petarda to nie była ale podobał mi się. Pozytywny z fajnym zakończeniem. Coś na randkę lub wieczór z kumplem..

Tyle zapowiedzi... ładny plakat... kuszące zdjęcia... Szkoda, że to nie oddaje rzeczywistości, film jest nudny i praktycznie nic się w nim nie dzieje. Outfilm duży minus dla Was.

Super film. Byłem na Korfu ponad 10 lat temu, Jak ten czas mija. Nawet nie pamiętam kiedy. Ale te same gaje oliwne i widoki. Wróciła pamięć. Byliśmy wtedy mega szczęśliwi . Nadal jeseśmy. Podróże są super, ale to Korfu było fantastyczne.

Super film. Byłem na Korfu ponad 10 lat temu, Jak ten czas mija. Nawet nie pamiętam kiedy. Ale te same gaje oliwne i widoki. Wróciła pamięć. Byliśmy wtedy mega szczęśliwi

Super film. Byłem na Korfu ponad 10 lat temu, Jak ten czas mija. Nawet nie pamiętam kiedy. Ale te same gaje oliwne i widoki. Wróciła pamięć. Byliśmy wtedy mega szczęśliwi . Nadal jesteśmy. Podróże są mega fajne i bardzo cementują związki

Krajobrazy śliczne, film słodki, można obejrzeć, choć to nie jest wielkie filmowe dzieło. Na wieczór z niepowodzenia polecam.

Ten film to niestety wielkie rozczarowanie.. Zachecajacy trailer, scenariusz z duzym potencjalem, przystojni aktorzy i co. I Nic tylko rozciagniete bez celu sceny, brak chemi miedzy aktorami, brak konsekwencji w budowaniu fabuly. Jednym slowem rozczarowanie..

Sądząc po komentarzach dużo osób liczyło chyba na ostre porno w scenerii Korfu.

Wszystko jest złe: reżyseria, aktorstwo, zdjęcia (kręcone komórką albo jakąś słabiutką lustrzanką). Tylko aktorzy fajni. Ale to za mało.

No niestety ale film dosyć przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby....... na nudny wieczór przed zaśnięciem może być, a jak się zaśnie w trakcie to nic się nie straci

Bardzo slaby. A gdzie ci fajni i przystojni aktorzy? Ja ich nie zauważyłem, przecież zarost i tatuaże to nie wszystko.

Słabo nakręcony z mizernym scenariuszem, tępmi dialogami. Pół filmu zakręca się akcja, nie wiadomo z jakiego powodu nagle dwa tępe byczki z siłowni zaczynają się ruchac na plaży, skoro od godziny nic między nimi nie było. Z widoków można zobaczyć zaśmieconą grecką prowincję, jezioro z sinicami. A przystojniaki to łysiejacy troglodyci z małymi ptaszkami. Nie trać czasu, nie oglądaj, chyba że lubisz niskobudżetowe kino bez fabuły, ale za to ze złą grą aktorską.

nie polecam słabe, mało LGBT tematyki.

Fabuła nic nie wnosi, mało uczuć, seksu, brak uczuć w zasadzie. Pusty ten film jakiś.

Fajny lekki film. Przyjemnie się go ogląda, fajne chłopaki, ładne widoki i oczywiście romans ze szczęśliwym zakończeniem. Polecam :-)

kolejny produkt filmopodobny na potrzeby "rynku" gejowskiego, kto kupuje te "arcydzieła"?! Fabuła denna, postaci papierowe, polotu brak. Wszystko przewidywalne i schematyczne. Detal antychrześcijański godny pożałowania (propaganda?). Tytuł względem treści to jakaś kpina!

Film prosty, ale jakże romantyczny. Szkoda, ze w dzisiejszych czasach to tylko mit, ale w końcu to pieśń Orfeusza...