Pływak /
The Swimmer

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Pływak /
The Swimmer

Ocena: 3.4 / 5 (128 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   współczesne kino izraelskie
  •   uprawianie sportu w homofobicznym środowisku
  •   chłopaki w speedosach

Opis

Erez jest wschodzącą gwiazdą reprezentacji Izraela w pływaniu. Jedzie na obóz treningowy, gdzie odbywają się kwalifikacje na igrzyska olimpijskie. Tam poznaje pięknego i utalentowanego Nevo. Jednak ich trener nie wierzy w przyjaźń między zawodnikami i każe im trzymać się z dala od siebie.

Obrazki

Komentarze

Przez godzinne in b 5 min…

Przez godzinę i 5 min. - trening . O sorry, ok 45 min. sprawa (1. 5 min . ) z dziewczyną,. Od 66 min. - przez 20 min. - przyspieszenie i rozwiązanie. Zachęta dystrybutora , bo "chłopaki w speedosach" - to chyba za mało ?!

Bardzo dobry film. Nie sugerujcie się opiniami osób, które w kinie oczekują jedynie "momentów". Świetne zdjęcia, świetnie pokazana wewnętrzna walka głównych bohaterów oraz rywalizacja sportowa "od kuchni ". Ale pewnie ci, którzy nie uprawiają żadnego sportu poza seksem, nie znajdą przyjemności w oglądaniu "chłopaków w speedosach" w rewelacyjnych scenach treningów ;)

Zgadzam się z Tobą. Film…

Zgadzam się z Tobą, Szymon_Ż. Film jest przyzwoity. Jest historia jakaś, fajni aktorzy i do tego całkiem sporo ładnych ciał 🙂 W sumie nie wiem, czego oczekują malkontenci, którzy w komentarzach tylko narzekają na każdy film…

Wydaje mi się, że trafia tu zbyt wielu wielbicieli pornosów ;) A dobre kino oferuje coś więcej ... Może jestem staroświecki, ale czasem poza zaspokajaniem ciała lubię też zaspokoić potrzeby duchowe :)

Film moim zdaniem całkiem niezły, podobało mi się to w jaki sposób jest zrobiony od strony wizualnej i psychologicznej.