Przyjęcie urodzinowe /
Birthday Cake

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Przyjęcie urodzinowe /
Birthday Cake

Ocena: 2.6 / 5 (82 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   zabawna rodzinna komedia
  •   rodzicielstwo par jednopłciowych
  •   niesamowicie przystojny Rib Hillis

Opis

Rok po ślubie przystojny aktor telewizyjny Steven (Rib Hillis) i jego mąż - scenarzysta, Daniel (Chad Darnell) postanawiają zrobić wszystko, by urządzić najlepsze przyjęcie urodzinowe dla swojej córki. Zapraszają całą masę gości - rodzinę, tę bliższą i dalszą, przyjaciół homo, hetero i… ekipę filmową, która ma na zawsze uwiecznić tę chwilę.

Pełnometrażowa kontynuacja wielokrotnie nagradzanego filmu krótkometrażowego “GROOM'S CAKE” w formie mocumentu. Film o rodzinie, w której się urodziliśmy, i rodzinie, którą tworzymy.

Obrazki

Komentarze

Ojezu.... ni to film, ni reportaż, ni dokument, niestety następny wytwór amatorszczyzny, litości!

Dwa beztalencia dorwały się do kamery i nakręciły serię gównianych bzdur. I co? ..... ? ..... OutFilm postanowił tym uraczyć polskich widzów. Gratuluję panowie! Czy wy chorujecie na kiczofilię??

Czy kino amerknskie jest takie slabe czy outfilm kupuje od stycznia najslabsze filmy lgbt ?

amerknskie film z USA SA NAJSŁABSZE LEPIJ KUPUJCIE FRANCUSKIE LUB AMERKI PLD LUB WILKIJ BRTANI CZY NINEIMIC WLOCH BO TE FLIMY SA DOSC SLABE GORĄCE LATA 70. RANDKA NA CAŁE ŻYCIE SŁONA WODA D'AGOSTINO SPOTKAJMY SIĘ / TE FILMY BYLY Z SLABA GRA AKTORSKA PRZYJĘCIE URODZINOWE jUZ WOLEM ja bylo premieraraz nadwattygonie niz takie filmy naprawde ostnio outfilm serwuje dosc slabe kino odstycznia amerknanskie

No niestety, mam taką zdolność, że w pierwszych minutach filmu umiem stwierdzić, czy to dobra produkcja, czy kaszana. Ten film niestety należy do kategorii nr 2. Dałem jedną gwiazdkę, aby zaniżała ocenę filmu.
Droga Redakcjo OutFilm. Wiem, że mało teraz powstaje ambitnego kina LGBT. Ale chyba lepiej dać coś ambitniejszego, niż mnożyć zakupy słabych produkcji... Już wolałbym, aby zamiast zakupu licencji słabych filmów, abyście wznawiali wcześniejszych filmów, jakie publikowaliście. Na pewno znalazłaby się jakaś część nowych widzów. Jeśli chodzi o nowe produkcje - wolałbym ambitne kino: europejskie, azjatyckie, z Południowej Ameryki. I aby poruszały jakiś temat, aspekt, etc. Niech te filmy nie będą bezsensowną sieczką, tylko czymś, co wniesie w nas coś nowego.

To było złe :( To nie jest komedia. Bohaterowie są agresywni. Taki film przynosi wstyd naszej społeczności. Kolejny nieudany zakup - jakby powiedział Franz ;)

Nie kazde amerykanskie filmy sa zle czy slabe
jest bardzo duzo dobrego kina USA o tematyce LGBT +.... i nie tylko
Ale to fakt slabiutkie filmy proponujecie OUT FILMOWCY nam uzytkownikom
Pozdrawiam .

Nie zgadzam się z przedmówcami. Film tzw dupy nie urywa, ale obejrzałem go z ciekawością i powiem Wam, jest wiele prawdy w postrzeganiu rodzin jednopłciowych. Jest momentami zabawny, i jest moment rozmowy matki z synem w którym się wzruszyłem. Poznaję ten temat cały czas i nie oceniajcie, zanim nie obejrzycie - ktoś mnie kiedyś tego nauczył - do KOŃCA!
4*