Selekcja naturalna /
Selección Natural

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Selekcja naturalna /
Selección Natural

Ocena: 3.3 / 5 (54 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Wciągający serial kryminalny.
  •   Wielka polityka i świat społeczności LGBT.
  •   Latynoska dusza Kolumbii.

Opis

Słynna kolumbijska transseksualna artystka, Madorilyn Crawford (we własnej roli), zostaje zamordowana. Detektyw Guillermo Cardona rozpoczyna śledztwo, które może ujawnić tajemnice najważniejszych osób w państwie. Może też sprawić, że na jaw wyjdzie największy sekret samego detektywa.

„Selekcja naturalna” to wciągający serial kryminalny świetnie osadzony w kolumbijskich realiach. Kolumbia w 2016 roku wprowadziła równość małżeńską dla par jednopłciowych. Geje i lesbijki mogą tam również adoptować dzieci swoich partnerów i partnerek. Mimo wielu praw, nierówności wciąż pozostają, a wiele wysoko postawionych osób nadal ukrywa swoją orientację.

Zdjęcia

Komentarze

Ciekawa, zaskakująca historia i dobrze napisani bohaterowie, którzy nie są wyidealizowani. Do tego fajnie pokazana rzeczywistość Ameryki Południowej. Polecam!

To nie jest tzw wielkie kino. Widać że to zlepek. Posklejany serial , trudno mówić o pełnometrażowym filmie. Nie porywa i nie zachwyca. W sezonie ogórkowym ujdzie.

Daleki kraj.Inna kultura.Inne piosenki,ale LGBT-owski standart.Na jedno kopyto.

Prawicowi fanatycy nie muszą przekonywać opinii społecznej, że środowisko lgbt jest chore, bo samo środowisko za nich to zrobi np. takimi serialami! Bo po co mu np. prawo do legalnych związków lub małżeństw, skoro geje i lesbijki nie potrafią nawet zachować wierności sobie i zdradzają się przy każdej nadarzającej się okazji? Fanatycy nie muszą też wydawać kasy na swoje filmy propagandowe, bo twórcy kina lgbt za nich to robią, a pozostałe środowisko się dokłada! To kolejny serial/film, który na to wskazuje...