Selekcja naturalna /
Selección Natural

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Selekcja naturalna /
Selección Natural

Ocena: 3.4 / 5 (140 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Wciągający serial kryminalny.
  •   Wielka polityka i świat społeczności LGBT.
  •   Latynoska dusza Kolumbii.

Opis

Słynna kolumbijska transpłciowa artystka, Madorilyn Crawford (we własnej roli), zostaje zamordowana. Detektyw Guillermo Cardona rozpoczyna śledztwo, które może ujawnić tajemnice najważniejszych osób w państwie. Może też sprawić, że na jaw wyjdzie największy sekret samego detektywa.

„Selekcja naturalna” to wciągający serial kryminalny świetnie osadzony w kolumbijskich realiach. Kolumbia w 2016 roku wprowadziła równość małżeńską dla par jednopłciowych. Geje i lesbijki mogą tam również adoptować dzieci swoich partnerów i partnerek. Mimo wielu praw, nierówności wciąż pozostają, a wiele wysoko postawionych osób nadal ukrywa swoją orientację.

Obrazki

Komentarze

Ciekawa, zaskakująca historia i dobrze napisani bohaterowie, którzy nie są wyidealizowani. Do tego fajnie pokazana rzeczywistość Ameryki Południowej. Polecam!

Słabe... Do tego wkurwiające przerywniki

To nie jest tzw wielkie kino. Widać że to zlepek. Posklejany serial , trudno mówić o pełnometrażowym filmie. Nie porywa i nie zachwyca. W sezonie ogórkowym ujdzie.

Daleki kraj.Inna kultura.Inne piosenki,ale LGBT-owski standart.Na jedno kopyto.

Ciekawy, intrygujący, queerowy., życiowy. Jest potencjał na kolejne odcinki. A komentujacemu singlowi powyżej, chcę powiedzieć, że przyjaźnie i zdrady występują dość licznie wśród heretyków również. Więc niech się nie podnieca tym, że tylko u gejów i lesbijek występują. Film pokazuje, że bez wzgledu na orientację seksualną, problemy, dylematy, relacje są podobne. A ukazanie w filmie kilku zdradzających się par, nigdy nie może rzutować na całą grupę. Ale trzeba mieć minimum oleju aby to zrozumieć. Film nie wyrządza krzywdy środowisku. Gdyby były same filmy o boskich ciałach, idealnych związkach i miłościach aż po grób, to by była utopia. Ludzi należy oceniać indywidualne po czynach, a nie grupami wg orientacji.

Web serial dla każdego (LGBT) i trochę dla nikogo - wszak wszyscy wiemy, że te literki najczęściej nie cierpią się na wzajem:)) W miarę poprawna realizacja, scenariuszowo na poziomie ichnich telenowel. Druga gwiazdka za Andresa i Guillermo - miłe dla oka. I Tyle.

Fajny, "kryminał" w splecionym ze sobą świecie LGBT i polityki. Guillermo...BARDZO FAJNY ;) choć pokręcony. Animacje-przerywniki, też fajne...takie w stylu FRIDY KAHLO. Bardzo mi się podobały :)

bardzo miłe zaskoczenie, szkoda tylko, że brakuje właściwego zakończenia. A poirytowanych przerywnikami odsyłam do opisu > to jest serial, nie film.

Zobacz także