Something Like Summer /
Something Like Summer

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Something Like Summer /
Something Like Summer

Ocena: 4.1 / 5 (376 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   muzyczna komedia romantyczna na którą czekaliśmy!
  •   miłość przetrwa wszystko
  •   na podstawie bestsellera Jay'a Bella

Opis

Gorące teksańskie noce były dla nastoletniego Bena, utalentowanego piosenkarza i wyoutowanego geja, niezwykle samotne. Jednak jego serce zaczęło bić w rytmie dwóch słów: Tim Wyman. Tim ma wszystko: idealne ciało, idealną rodzinę i idealne życie. Jak się zbliżyć do, rzekomo hetero, przystojniaka? Przypadek (a właściwie wypadek) sprawia, że chłopcy nawiązują bliską relację . Czy Benowi uda się odnaleźć szczęście? 

Something Like Summer to historia miłosna obejmująca ponad dekadę, w której dwóch chłopców odkrywa, co to znaczy być przyjaciółmi, kochankami, a czasem nawet wrogami.

Film, który niektórzy widzowie będą czule wspominać do końca życia – beztroski, optymistyczny i romantyczny!” eyeforfilm.co.uk
„Film dla dobrego samopoczucia z dużą ilością wyczucia, romantyczny i słodki. Będziesz zachwycony najpóźniej po pięciu minutach...” omegabetazeta.de
„Szczery i wciągający.” Cinemagay Italy
„Po prostu zniewalający.” Miami Art Zine

Obrazki

Komentarze

Kolejny film, którego treść przewidywalna po ok.20 min.. Wielokrotnie powielany zbiór truizmów i oczywistości. Chyba dla quasi atrakcyjności częściowo w formie niby musicalowych podśpiewujek
To obraz klasy D – do d…
Ten wybór to następny z serii już schodzących z oferty dystrybutorów, ergo najtańszych.
Czytając wynurzenia pracowników outfilmu – oprócz ww. nieujawnianej taniości, kryterium doboru stanowią ich prywatne, nader często bardzo niszowe preferencje artystyczne (?!)
Oczywiście,o gustach się nie dyskutuje, ale...
O nikłej trafności tych decyzji świadczą niskie oceny subskrybentów. Szczególnie ostatnio, od kilku miesięcy.
Rozumiejąc, że outfilm.pl to nie instytucja charytatywna, ale biznes jakich wiele nie rozumiem, czemu pomija się podstawową zasadę – sprzedajemy to, czego szukają klienci.
Tutaj outfilm, nie musi wysyłać ankiet, robić badań itp.
Wystarczy tylko racjonalnie zobaczyć - które filmy mają najwyższe oceny oraz są najczęściej oglądane.

Kontynuacja grozi plajtą. (Co prawda, is not may business, ale ... ) Coraz więcej platform oferuje obrazy queerowe -wystarczy wpisać w danej wyszukiwarce. Do tego nader często z roku ubiegłego, a nie sprzed lat 8 -10.
Przykładem - jednym z wielu- tak nielubiany przez outfilm www.cda.pl
Do tego równie często za free, chociaż niestety z reklamami.
Ja, zdegustowany tą cotygodniową (rozumiem, muszą bo umowa zobowiązuje!) dostawą konfekcji filmów LGBT zawieszam umowę na wakacje.

PS. Wczytywałem się w REGULAMIN https://outfilm.pl/regulamin
oraz https://outfilm.pl/oferta-i-warunki i nigdzie nie znalazłem prawa outfilmu do zmiany treści lub usuwania zamieszczanych tu komentarzy, co ostatnio - wobec krytycznych opinii -ma miejsce

Niezwykle wartościowy komentarz! Prosiłbym jednak, kiedy stawiacie zarzuty, z miejsca dołączajcie dowody lub szerokie wyjaśnienia wszelkich okoliczności, a to żeby uniknąć zarzutu pomówienia. Zarzucasz, że Outfilm usuwa komentarze, jednak mimo bardzo długiego komentarza w żaden sposób nie wyjaśniasz, co usunięto!

Proszę bardzo. Najnowszy przykład
Mój komentarz do MAESTRO MAESTRO
Chcącym odpocząć od tego „dzieła” polecam poważnego kandydata do Oscara -”Wielka wolność”
oraz ciągle znakomity , mimo upływu tylu lat - „Truskawki i czekolada” - Fresa y Chocolate
Oba dostępne za FREE na www.cda.pl
Usunięto ostanie zdanie.

PS. Ponieważ od dziś, od godz. 20.22 zawiesiłem subskrypcję - nie będę mógł odpowiadać na ewentualne dalsze pytania , uwagi etc. Dopiero może we wrześniu

Masz całkowitą rację. "Something like summer" to gniot niewart minuty życia. Dziękuję za polecenie, "Wielka wolność" to niesamowity film. I szkoda, że filmów tego formatu praktycznie nie można uświadczyć na Outfilmie.

uwazam zeten film bly najlprzsza preprmie miesiaca cos wrodzaju hapsttoper na netflixie basn

fakt zemaestro nie byl zgornej polki ale niebyl tak film zly zjak altzera etremtowe filmy ktore tylkodoraserire mial eating out ten film przypomnialmi czemu lubie komedie romtyczne zwatkami meldramatu troche niektorzy przesadzaja zkomntazami osttnio ktos domnienapisal ze cennimojekomntaze taze polecam ten film jesli ktos lubi komedie romtyczne zwtkami melodrmtycznym

4/5 - zaczyna się trochę jak typowy amerykański low budget gay movie, ale potem (za pewnie po tych mitycznych 20 minutach po których słynni krytycy outfilmu wyłączają film a resztę czasu tracą na wylewanie żali w komentarzach jaki to słaby film nie widząc go w całości) robi się już ciekawiej. Kino z USA ma swoje schematy, wole to europejskie czy latynoskie i pewnie ta sam historia w kinie poza USA była by na 5/5 a tak daje wysokie 4.

Hmm słaby ten film. Infantylne podejście głównego bohatera. Można obejrzeć jak ktoś ma chwilę wolnego czasu.
Dałem 2 gwiazdki głównie za refleksję nad tym, że trzeba dokonywać wyborów zgodnie ze swoim sercem, rozumem. Odcinać grubą kreską przeszłość..

amerykańskie bzdety dla naiwniaków, jak widać u nas też takich nie brakuje.
PS. nie interesuje nas ekipa Outfilmu, interesują nas dobre filmy, a nie tandeta. Więc darujcie sobie paplanie o tym kto z jakiego powodu znalazł się w redakcji i jaki kolor lubi najbardziej. To nie kącik zwierzeń.

Jeden z najpiękniejszych filmów, jakie widziałem ostatnio...
Piękna, wzruszająca historia... w taką miłość wierzę...

mnie osobiście wzruszył i kazał się zastanowić... mówcie co chcecie, nie każdemu musi sie podobać... bardzo fajny film tylko smutny... nastroił mnie tak jakoś ... pewnie jeszcze nie raz go obejrzę
Dzięki Outfilm za dobra pozycje w katalogu!!!

Tania "szkola uczuc" polaczona z High school musical xd w tym filmie bylo wszystko , niestety zle , ocena 3 za piosenki

A mnie się podobał,co prawda jest to typowy wyciskacz łez ale za to z ciekawą fabułą i dobrze zagrany no i oczywiście ze świetną obsadą aktorską. Dobry film u nas się takich na pewno nie zobaczy. Polecam.

Nie wiem dlaczego niektórzy uważają ten film za przewidywany, mało oryginalny i monotonny. Mnie osobiście wzruszył do łez i wzrusza za każdym razem. Czy film lgbt musi być wartościowy tylko wtedy gdy na jego końcu wydarza się tragedia ? Tylko wtedy gdy wydarza się nieszczęście ? Kinematografia oprócz pokazywania brutalności dzisiejszego świata, okrucieństwa i szarej rzeczywistości, powinna dawać nadzieję, wywoływać uśmiech i wzbudzać wielkie emocje. Wszystkie te cechy ma ten właśnie film. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu.

Nawet nawet. Ładny film. Nie najlepszy więc ocena moja to 4. Może wydawać się, że to trochę bajka, bo są ładne chłopaki, dobre przyjaciółki, jest zauroczenie, miłość, na bogato. I fajnie bo ciepło, nieagresywnie, romantycznie. Ale ten film to zarazem i dramat i rzeczywistość LGBT. Niech podniesie rękę ten, który nie miał w życiu żadnych perypetii, uskrzydlających chwil miłości i smutku z tej samej miłości. Kto nie zrobił jakiś głupstw? Kto nie robił maślanych oczu? Ten film to samo życie acz w niektórych momentach trochę przejaskrawione, ale jak to w filmie. Może są momenty infantylne, ale czy każda miłość nie jest trochę infantylna? Przyjemnie się oglądało.
A co do Outfilmu, to jest to portal właśnie z filmami o tematyce LGBT+, szeroko poglądowy i przekrojowy z różnych stron świata. Nie każdy film musi być wysokich lotów, podobnie jak nie ma ich w kinach. Film nie musi być nagrodzony na festiwalach aby bawić, wzruszać i dawać do myślenia. Podoba mi się różnorodność. A co do tego filmu, to pragnę zauważyć że jest produkcji USA, a to dużo mówi czego można się spodziewać. Ta sama mentalność, styl filmowania i opowiadanie historii. Dlatego lubię przeplatać filmami innych narodowości.

Przyjemnie się ogląda, ładne obrazy. piosenki nienahalne.... Historia trudnej miłości,,,, Romatnyk

Film być może nie wybitny ale ogląda się przyjemnie. Główny bohater nie ciekawy a wręcz aseksualny. Tim przystojny. Wstawki muzyczne bardzo oryginalne i rzadko spotykane we współczesnym kinie.