#Luimelia: sezon 3 - odcinek 6

Podczas wyprawy na kemping z całą rodziną i przyjaciółmi Luisita i Amelia decydują się, aby zrobić kolejny krok w ich związku.

#Luimelia: sezon 3 - odcinek 4

Luisita i Amelia przeżywają załamanie po trójkącie ze swoim przyjacielem Maru. Przez kaca nie pamiętają, co doprowadziło do tych wydarzeń.

#Luimelia: sezon 3 - odcinek 3

Główni scenarzyści serialu, Borja i María, ujawniają proces myślowy stojący za pisaniem, w którym pojawia się była Amelii, która wydaje się mieć wpływ na związek Luisity i Amelii.

#Luimelia: sezon 3 - odcinek 2

Luisita i Amelia wyjawiają sobie najbardziej zawstydzające rzeczy ze swojej przeszłości, podczas gdy Ignacio w końcu znajduje to, czego potrzebuje, by zapomnieć o Marii.

#Luimelia: sezon 3 - odcinek 1

Luisita i Amelia zaczynają "szpiegować" dwójkę starszych sąsiadów i zastanawiają się jak wygląda ich związek. Ciekawska Amelia zaczyna przekraczać granicę przyzwoitości.

#Luimelia - sezon 3

To już 3 sezon serialu, który podbił serca widzów. 

Luisita i Amelia nadają swojemu związkowi pikanterii - decydują się na trójkąt! Czy wszystkie szalone pomysły sprawią, że dziewczyny zdecydują się na poważny krok?

Na Outfilmie znajdziesz również SEZON 1 oraz SEZON 2, więc szykuj się na maraton!

#Luimelia: sezon 2 - odcinek 3

Amelia dostaje niewielką rolę w „Amar eternamente”, a Luisita  kręci film z backstage'u z zamiarem opublikowania go w Internecie.