Wszystko czego pragniesz: sezon 2 - odcinek 4 - Randkowa noc

Dla Vince’a są ważniejsze sprawy niż studia: jego „były” Robbie, który przyjął zaproszenie na kolację. Podczas gdy Vince ma nadzieję na nowy początek, Robbie odkrywa swoją pasję do rugby. Jednak w queerowym zespole Andreasa jego talent wywołuje rywalizację. 

Wszystko czego pragniesz: sezon 2 - odcinek 2 - Młodzieńcza miłość

Vince ma nowego współlokatora: Simona, inteligentnego brata Sariny. Simon postanawia złagodzić ból serca i stres związany z egzaminami Vince'a, spędzając noc w klubie. Levo także chce zapomnieć o bólu rozstania. Poznał Andreasa, trenera queerowej drużyny rugby, i przekonuje Robbiego, aby dołączył do niego na treningach.

Wszystko czego pragniesz: sezon 2 - odcinek 1 - Ucieczka w przód

Vince jest samotny i zdesperowany. Przez niewierność Toma stracił nie tylko miłość swojego życia, ale także najlepszego przyjaciela. Podczas gdy jego „były” Robbie całkowicie go olewa, doświadcza pogardy ze strony Levo, który śpi na kanapie Sariny. Levo próbuje oderwać myśli od bólu po rozstaniu na seks-imprezie i zawiera nieoczekiwaną znajomość.

Wszystko czego pragniesz: sezon 1 - odcinek 5 - Pod wodą

Przyjęcie w ogrodzie Levo powinno zakończyć się pełnym sukcesem. Wszyscy przyszli, nawet rodzice i siostra Levo. Tom i Vince unikają się. Kiedy Vince próbuje porozmawiać z Tomem, dochodzi do sytuacji, których konsekwencje stawiają pod znakiem zapytania przyjaźń całej czwórki mężczyzn.

Wszystko czego pragniesz: sezon 1 - odcinek 4 - Tożsamości

Vince waha się, gdy Robbie próbuje go pocałować w miejscu publicznym. Vince daje mu do zrozumienia, że jest nie tylko gejem, ale także czarnym i zmagającym się z uprzedzeniami innych ludzi. Dochodzi do kłótni. Levo po raz pierwszy zabiera Toma do sklepu fetyszowego.