12 punktów: bombowe kulisy konkursu

Rasoul i Tarik byli w najlepszymi przyjaciółmi w dzieciństwie, jednak ich drogi rozeszły się, gdy Tarik wyoutował się w wieku 15 lat i został wykluczony ze swojej muzułmańskiej społeczności. 10 lat później już jako TJ - dumny, tęczowy piosenkarz, chce spełnić swoje marzenie o reprezentowaniu Francji w największym europejskim konkursie piosenki. Rasoul wybrał zaś radykalnie inną ścieżkę i jest członkiem organizacji terrorystycznej.

Puls: sezon 2 - odcinek 9

Erik zabiera Samira do szpitala, ale nadal musi stawić czoła grupie. Czy mu wybaczą? Bastian żałuje i Anna zachęca go do szczerości.

Puls: sezon 2 - odcinek 8

Bastian dokonuje wyboru, który będzie miał poważne konsekwencje. Erik zdaje sobie sprawę z tego, jaką lawinę wywołał. Czy ma wystarczająco dużo czasu, aby ostrzec Bastiana, zanim będzie za późno?

Puls: sezon 2 - odcinek 7

W social mediach pojawia się nowy GIF, który przerywa wspólnie spędzany czas Samirowi i Bastianowi. Tenna chce uciec z Erikiem, ale on ma inne plany. Bastian izoluje się, ale nie może trzymać świata na dystans.

Puls: sezon 2 - odcinek 6

Bastian nie może przestać myśleć o Samirze i prosi Adama o radę. Tymczasem Erik dostaje ultimatum. Samir zaskakuje Bastiana i razem pozwalają sobie na pozbycie się wszelkich hamulców.

Puls: sezon 2 - odcinek 5

Sophie jest osaczona. Erik stara się wszystko kontrolować, ale nieprzemyślana wymiana wiadomości z Joakimem idzie zupełnie nie po jego myśli. Adam traci panowanie nad sobą podczas meczu.

Puls: sezon 2 - odcinek 4

Erik udostępnia nowy GIF, a Bastian czuje się jak w pułapce. Anna przypadkiem dowiaduje się, że Sophia skrywa sekret. Erik z pomocą swojego przyrodniego brata przygotowuje się do starcia.

Puls: sezon 2 - odcinek 3

Bastian idzie do Anny, by prosić ją o przebaczenie. Spotyka się z Samirem, ale nie są sami. W końcu Adam odnajduje Sophię i staje się powiernikiem jej sekretu.

Puls: sezon 2 - odcinek 2

Anna rozpacza za Bastianem, który stara się robić dobrą minę do złej gry. Erik manifestuje swój status w drużynie i wyjawia Tennie sekret.

Puls: sezon 2 - odcinek 1

Bastian ucieka z imprezy. W międzyczasie Samir znika. Anna jest zrozpaczona, chce zostać sama. Bastian musi ponieść konsekwencje swoich działań.