Też Cię kocham - odcinek 3 /
J'ai 2 Amours 3

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Też Cię kocham - odcinek 3 /
J'ai 2 Amours 3

Ocena: 4.3 / 5 (134 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   ostatni odcinek serialu
  •   miłość i zdrada
  •   spod znaku B z LGBT

Opis

Też Cię kocham to nowy trzyczęściowy serial o miłości, zdradzie i związanych z nimi problemach. Jego główny bohater, czterdziestoletni lekarz, zdaje sobie sprawę, że nie może żyć bez dwóch najbliższych mu osób - swojego partnera i pierwszej miłości, która znów pojawiła się w jego życiu. Z pozoru rozsądny mężczyzna, w obawie przed utratą któregoś z nich, wikła się w dwa związki naraz. Jednak każde kłamstwo rodzi kolejne i wkrótce sytuacja wymyka mu się spod kontroli.

Odcinek 3.

W końcu dochodzi do spotkania dwóch najważniejszych osób w życiu Hectora. Jego patner i kochanka nie potrafią zaakceptować niewierności i opuszczają mężczyznę. Hector postanawia odbudować ich zaufanie i udowodnić im swoje uczucia.

Odcinek pierwszy

Odcinek drugi

Obrazki

Komentarze

Dla mnie ten serial pokazuje odczucia poliamoretyka , to rzadki rodzaj orientacji romantycznej preferencje są różne , chodzi o romans flirt potrzebę adoracji , seksualne lub romantyczne , głównie romantyczne , osoba kocha jednocześni e romantycznie nawet i 5osób.

Bardzo dobry serial! Najlepsze oceny za scenariusz, ogólnie klimat , humor i pewną francuską lekkość w opowiadaniu o tak skomplikowanych tematach:)

Wieslaw Michnikowski w Kabarecie Starszych Panów śpiewał :Jak kochać to nie indywidualnie,jak kochać to tylko we dwoch.Tu akurat dwoje.Wszystko pięknie ,nie wiadomo tylko czy temu dziecku będzie tak do śmiechu.

Chyba tylko Francuzi potrafią z taką swobodą i lekkością mówić o sprawach, które niektórym ludziom mogą wydawać się ani łatwe ani swobodne. Szczerze ich za to podziwiam. I bardzo im tego zazdroszczę. Oczywiście w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu tego słowa. Takie też potrafi być życie: łatwe-niełatwe, swobodne -nieswobodne, ale zawsze nas czegoś uczy. Zawsze.

Gdy dobry serial, to oczywiście tylko 3 odcinki.

Polecam, warto zobaczyć niespotykaną słodką bajko-"komedię". Szkoda, że zakończenie takie, a nie inne.

polecam wszystkim clarę sheller. doskonały francuski serial w podobnym klimacie, ale ze znacznie rozsądniejszym zakończeniem. moglibyście zamówić.

Oczywiście potwornie skrzywdził dwoje najbliższych ludzi, ale jednak "żyli długo i szczęśliwie". Co za idiotyzm! I tym zakończeniem podważył realizm historii...

Serial doskonale pokazuje poliamoretyka i czym jest poliamoretyka /poliromantyzm , a to wszystko we francuskim stylu lekko ej komedia , mało ludzi wie że jest rzadki procent ludzi mający orientację poli-romannsu, kochają uprawiają seks -w sposób stały przywiązują się cieleśnie , kochają romantycznie nawet do 5 osób jest to naukowo udowodnione , preferencje
dotyczą każdej seksualności . Takie przypadki są w każdej orientacji seksualnej .

Zobacz także