Jonathan Agassi uratował mi życie

Nie wiem, może moje odczucia po tym filmie są zupełnie inne od pozostałych, ale widząc łzy Jonathana autentycznie płakałem z nim, końcówka tego filmu w ogóle strasznie mnie poruszyła. Utożsamiam się z Jonathanem w jednej tylko kwestii- mnie ojciec również zostawił. I nie chcę się tu jakoś uzewnętrzniać czy coś, chcę tylko powiedzieć, że poniekąd go rozumiem i wiem przez co przechodził, gdy nie było z nim jednej z ważniejszych osób. To zostaje na całe życie. Radził sobie jak umiał, chciał by go zauważono, stąd tak.bardzo cieszył się, gdy nazywano go jednym z najlepszych.

Pożądanie: krótkie filmy Ohma Phanphiroja

Szczerze powiedziawszy- beznadzieja!! 😕😕

Kraina cieni

3 część poruszyła mnie do tego stopnia, że nie umiem przestać płakać. Tak wiem, to tylko film, i może to ze mną jest coś nie tak, że tak bardzo wzruszyła mnie miłość Rudego do Xaviera, ale nic na to nie poradzę. Może porusza mnie ta historia, bo gdzieś w głębi siebie zdaję sobie sprawę, że o taką miłość między 2 mężczyznami jest dziś trudno, a mimo to chciałbym by ktoś pokochał mnie tak jak Rudy kochał Xaviera ???

Ukryte pocałunki

Wow, świetny film. Pojawiły się we mnie chyba wszystkie możliwe emocje. To niby tylko film, ale gdy Louis chciał popełnić samobójstwo autentycznie się poryczałem i modliłem, żeby nie skoczył z tego dachu. Tak samo mocno byłem wściekły na Louisa, gdy pobił Nathana w szatni zamiast mu pomóc. Dużo emocji we mnie wywołał ten film i chyba przede wszystkim dlatego mi się spodobał. Czekam już na kolejną premierę za tydzień ❤❤❤?