Niebezpieczna gra

W sumie to jeden wrócił (Warren) , drugi - nie. Co prawda zaproponował swojemu byłemu wspólny wypad, ale chyba nawet tamten nie był tym za bardzo zainteresowany (zamiast powiedzieć, że się zgadza, odpowiedział wymijająco, że cieszy się, że mógł zobaczyć Marka, jak gra). Poza tym w ostatniej scenie jest sugestia, że Mark będzie próbować szukać kogoś nowego - jakiś inny facet rzuca mu spojrzenie - tak jak kiedyś na początku Warren - i Mark uśmiecha się do siebie, co może sugerować, że może da się poderwać temu nowemu.

Podróż Felixa

Wspaniały film :) Jeden z lepszych tutaj. :) Każda postać jest napisana perfekcyjnie i prawie równie dobrze zagrana. Kino drogi, więc podróż jest ważniejsza od celu.

J'ador

Współczuję Wam. Robicie, co w Waszej mocy, żeby ta strona się kręciła, za co wszyscy geje w Polsce powinni Wam być wdzięczni, a z byle powodu wpada jakaś krytyka. Ja tam wolę, jak wrzucacie filmy nagradzane (w Cannes, Berlinie, Wenecji, nominowane do Oscara itp.) niż inne, więc ten "J'ador" bardzo mi odpowiadał (i jest OK). :)