Transkids

Dobry dokument cieszę się ze go obejrzałem.

GAY SHORTS I

Po trzech filmach miałem dać 4 po ostatnim dałem 5 :D

Męskie szorty 5: Miłość jak narkotyk

Podobały mi się wszystkie oprócz 1/2 czyli w zaokrągleniu 5 gwiazdek

Nastolatek

Film mi się podobał. Bardzo dobra gra aktorska. Nie da się przewidzieć co będzie się działo dalej prawie na zadnym etapie filmu. Z jednej strony pozostał niedosyt informacji dlaczego doszło do samobójstw Paula i tego drugiego ale jest to w sumie prawdziwe jak się o tym pomyśli. Rzadko kiedy wiemy dokładnie co mają w głowie inne osoby dlaczego zachowują się tak a nie inaczej. Podobało mi się też że wątek Thomasa pozostawiono otwarty.

Koniec świata

Niektóre sceny można byłoby skrócić a inne sobie nawet darować bez uszczerbku dla filmu a nawet na plus by to wyszło ale główny wątek mnie wciągną, gra aktorska głównych bohaterów dobra, sceny erotyczne też. Tylko ten motyw apokalipsy wyszedł tak średnio.

Adam

Podobał mi się ten film. Pozwolił mi spojrzeć z nowej perspektywy na problemy z jakimi mierzą się osoby transpłciowe. Podobasz się komuś wydaje się że, ty jemu też ale masz obawę że jeśli odkryje że twoje genitalia wyglądają inaczej niż się tego spodziewa to wasz związek się skończy. A wszystko opowiedziane w przewrotny sposób z perspektywy heteroseksualnego cispłciowego chłopaka

To tylko przyjaźń

Bardzo fajny pozytywny romans lub komedia romantyczna. Polecam.

Betonowa noc

Nie dla każdego na pewno ale piękne zdjęcia, muzyka i klimat, ciężki momentami, tajemniczy. Sama historia też niezła choć można byłoby ją opowiedzieć krócej ale nie o to chodzi przecież.

Mój koniec świata

Dość fajna nowela - daje powód do przemyśleń