Nocą wszystkie koty są bure

ja bym zaproponował jeszcze z 20 fajnych,jeśli nie zawartością to przynajmniej z ładnymi aktorami a nie ciągle z zarośniętymi, starymi facetami.Jest na innych porttalach tyle filmów z ładnymi,młodymi aktorami.Tu też czasem pojawi się coś ale szybko znikają z outfilmu a te brzydactwa wiszą latami.Ja chętnie po jakimś czasie wracam do już obejrzanych a fajnych filmów.Nie muszą to być typowo gejowskie a np. o pięknej przyjażni np,holenderski "żałuję" czy hiszpański "uciekinierzy"aktualny ze wzgl. na dyskusje o uchodzcach,belgijski "close"(blisko)

Ukryte pocałunki

Brawo Outfilm.Po "mój najlepszy przyjaciel" w perspektywie jest"Ukryte pocałunki" i "mając 17 lat" czyli coś dla młodszych widzów .Ukryte pocałunki mam na DVD(w wersji oryginalnej z niemieckimi napisami ale znam ten język więc spoko) i jak najbardziej film polecam i daję mu 5 gwiazdek.Aktorzy przystojni i dobrze grają.Natan ma prze... u kumpli a Louis znowu w domu,ale z kąd my to znamy?

Mój najlepszy przyjaciel

Fajny,życiowy film bez wszechobecnego seksu,którego jest na innych stronach po dziurki w nosie.
Właśnie takich i podobnych filmów (np."Modlitwy za Bobyego","Morze północne Texas","Uciekinierzy","Letnia burza" itp...) oczekujemy na outfilmie.

Męskie szorty 5: Miłość jak narkotyk

strata czasu