We troje /
Somos Tr3s

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

We troje /
Somos Tr3s

Ocena: 4.0 / 5 (70 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   najnowszy film twórcy "Solo" i "Wysokiego napięcia"
  •   portret biseksualnego trójkąta
  •   zmysłowy i odważny

Opis

Nacho poznaje na imprezie Anę, rozwiedzioną młodą kobietę. Do rozmowy przyłącza się przystojny barman, Sebastian, który zaczyna flirtować zarówno z nią jak i z nim. Po miło spędzonej nocy cała trójka decyduje się wyjechać na weekend za miasto. Chociaż Nacho i Ana traktują to jako niezobowiązującą przygodę, Sebastian ma o wiele większe oczekiwania.

Tytułową trójkę bohaterów połączyła sympatia, która szybko przerodziła się w pożądanie. Nacho, Ana i Sebastian doskonale czują się ze sobą, a jednak inaczej podchodzą do tego, co dzieje się między nimi. Czy ich więź może być początkiem prawdziwego, poliamorycznego związku?

Film w reżyserii Marcelo Briem Stamma, twórcy Solo (jednego z chętniej oglądanych na Outfilmie thrillerów) i współautora filmów z serii Wysokie napięcie: mężczyźni i Wysokie napięcie 2: kobiety.

Obrazki

Komentarze

Jako osoba bi napiszę że bardzo mi się podobał film. Jest trochę dziecinny i prosty ale bardzo lekko i przyjemnie się oglądało. Co prawda nigdy nie chciał bym mieć 3 osób w związku, ale fajnie by było jakby się dało mieć to co oni.
Polecam zalukać bo warto :)

Obejrzałem z ciekawości. Początek drętwy i akcja wolno nabiera tempa. Sam wątek osobliwy i mało realny, ale im się udało. Oby wytrwali. Sam nie chciałbym takiego związku, lecz ten filmowy jest bardzo optymistyczny. Łysolek jest bardzo pociągajacy i nic dziwnego, że elektryzuje pozostałą dwójkę. Polecam jako relaks.

nie wiem jak przebrneliscie przez ten film ale to jest najgorszy film jaki tu widzilem.Tragedia.Udalo mi sie obejrzec z 70 % i sie poddalem

...baba pijana - dupa sprzedana,,,,a potem już poszło.Jeszcze bardziej nudne już trójkąty na redtube.

Ciekawy temat i stosunkowo rzadko poruszany w filmach, ale wykonanie słabiutkie... Słabe dialogi, słaba gra aktorska, przewidywalność... ogólna mizeria. Szkoda!