Wyznania /
The Falls

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Wyznania /
The Falls

Ocena: 4.2 / 5 (262 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   konflikt między homoseksualną miłością a wiarą w Boga
  •   pierwsza część serii uwielbianej na całym świecie
  •   jednoczesna premiera na Outfilmie całej trylogii

Opis

Chris i RJ to dwaj Mormoni, którzy pełnią razem misję w małym miasteczku z dala od swoich rodzin. Wspólne życie i posługa stopniowo zbliżają ich do siebie. Wkrótce okazuje się, że łączy ich nie tylko silna wiara, ale i to, co czują do siebie nawzajem. Obaj będą musieli zmierzyć się z trudnym wyborem między podporządkowaniem zasadom panującym w kościele, a życiem w zgodzie ze sobą.

"Wyznania" to opowieść o konflikcie między miłością a wiarą. Główni bohaterowie próbują poradzić sobie z niespodziewanym uczuciem na różne sposoby, co jeszcze bardziej komplikuje ich relację. Historia Chrisa i RJ'a szybko podbiła serca widzów, a jej twórca wkrótce po premierze zaczął otrzymywać mnóstwo wiadomości z całego świata od ludzi, którzy chcieli poznać ich dalsze losy. Reżyser zaczął więc pisać scenariusz kontynuacji, która również została świetnie przyjęta i zaowocowała trzecią częścią opowieści. Na Outfilmie prezentujemy wszystkie trzy filmy jednocześnie! 

"Wyznania II: Świadectwo miłości"

"Wyznania III: Przymierze łaski"

Zdjęcia

Komentarze

Piękny, przedelikatny, o konflikcie wiary i byciu sobą. Zakończenie otwarte niesię nadzieję

hipokryzja wiary walka o swoje uczucia i prawa do wyboru swojej miłosci swietny film subtelnie zrobiony

Jestem zauroczony tym filmem. Może dlatego, że 10 lat temu przyjaźniłem się z misjonarzami z Utah.
Misje wyglądają dokładnie tak jak to pokazano, a gra tych chłopaków jest bardzo naturalna.
Polecam film także tym, którzy nie mieli okazji fantazjować o pięknych misjonarzach budując na spotkaniach dyskretne napięcie seksualne.
Wyznanie przed zwierzchnikiem, monolog - pierwsza klasa.

Po obejrzeniu 1 odcinka.Jeśli uczucia i emocje RJ do Chrisa są czyste i szczere to mu wybaczam i rozgrzeszam.Jeśli jednak chcialby poobciągać i zabawić sie z innymi kolesiami - niech sie zdecyduje.Nie można mieć wszystkiego i wszystkich zadowolić.Kolesie w Stanach naprawde mają wybór.To nie polski grajdół

Kilka "dobrych" filmów na Outfilmie widziałem, ale ten wydaje się najlepszy z nich - bardzo prawdziwy i (moim zdaniem) doskonale zagrany.

Delikatny, realistyczny i dobrze wykonany. I super ten moment na końcu jak padły te słowa,że ,,niczego nie żałuje,że wychowany był w przekonaniu,że jest członkiem wspólnoty,itd. ''. Najlepszy moment dla mnie !

Subtelny, realny, emocjonalnie prawdziwy. Dobra historia, a dylematy związane z "wyborem" pomiędzy wiarą a spełnionym życiem dobrze wpisują się również w nasze realia.
Naturalnie zagrany, ostatnie 20 minut to mistrzostwo.

Po paru latach od genialnego "Dni ostatnie" (Latter days) pojawia się kolejny obraz pięknego uczucia w odsłonie wiary dla mnie niezrozumiałej. Film daje do myślenia, skłania do refleksji. Prawdziwe uczucia !

Film jest genialny, jestem mormonem ( nie praktykujacy ) i właśnie tak to wygląda genialne ukazane

Dobry, polecam, główny bohater - brawo za postawę, by ciągle nam nie wmawiano, że za to, jacy jesteśmy mamy przepraszać i prosić o wybaczenie cały Świat!

sama historia momentami nawet skłaniała mnie do ocenienia tego filmu jako nie najgorszego... ale braki warsztatowe pozostawiają WIELE do życzenia... ocena 4,2/5 to jakieś niewiarygodne nieporozumienie. to było naprawdę ciężkie półtorej godziny....

Co prawda nie jest to produkcja za miliony złotych, ale nie o to u chodzi. Prostota przekazu, klimat i emocjonalne rozdwojenie dają do myślenia. Tak wielu z nam nie może być do końca sobą. Film oddaje ten problem, pokazuje jak religijne wzorce odbijają się na naszej psychice i dorosłym życiu. POLECAM!!