8 lat /
8 años

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

8 lat /
8 años

Ocena: 3.2 / 5 (168 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   wciągająca historia odbudowywania relacji
  •   miłość jest magiczna, ale czy magia nie jest iluzją?
  •   zdobywca kilkudziesięciu nagród filmowych

Opis

Jose uważa Davida za mężczyznę swojego życia. Gdy ten nagle zrywa z nim po 8 latach spędzonych razem, Jose wspomina ich związek. Zaczyna uświadamiać sobie, że ich wspólne życie nie było tak idealne, jak kiedyś myślał.

Na ekranie pojawiają się Isabel Torres znana z fantastycznego występu w serialu Veneno, oraz Sergio Momo grający w hitach Netflixa Nowy Eden oraz Szkoła dla elity.

Obrazki

Komentarze

wreszcie gejowski film ale poziiom prrzecirtny ale wole takie filmy nizzeslowo padaze jestem gejm i nic brakuje festiwalowych filmow czy mofie czy euoria

zmarnowana szansa piękne…

zmarnowana szansa
piękne krajobrazy, dość przystojni aktorzy, ciekawy sam temat długoletniego związku, ale realizacja to klapa. W zasadzie mimo pasma gagów i niestworzonych historyjek nie ma tu fabuły. Nieudolne połączenie Almodovara, Cohelio i "realizmu magicznego". Mam wrażenie, że całość tego filmu powstała dla kalejdoskopu scen na końcy filmu. Klisze, stereotypy i pseudo-artyzm w queerowym sosie

Ładne widoczki i klimacik. Film znośny. Można obejrzeć. Fabuła, dramaty, uczucia to samo życie każdego geja. A po 8 latach potrzeba zmian w związkach.