Nocą wszystkie koty są bure /
De noche los gatos son pardos

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Nocą wszystkie koty są bure /
De noche los gatos son pardos

Ocena: 1.8 / 5 (78 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Wysmakowana scena otwierająca film
  •   Specjalne wyróżnienie na Festiwalu w Locarno
  •   Erotyczno-kryminalna historia

Opis

Podczas kręcenia filmu erotycznego niespodziewanie znika reżyser. Policja rozpoczyna dochodzenie, ale zdjęcia trwają dalej. Tylko przybierają dziwny obrót. Czy to jest zbieg okoliczności, że znikający reżyser-postać filmu nazywa się tak samo, jak reżyser „Kotów”? 

Film „Nocą wszystkie koty są bure” prezentowany był na międzynarodowych festiwalach w Rotterdamie, Locarno i wielu innych. Jego polska premiera odbyła się na Outfilm Poznań Festival.

Obrazki

Komentarze

Serio...nie możecie dać jakichś fajnych filmów, np Śniadanie ze Scotem, tylko takie gówno?

ja bym zaproponował jeszcze z 20 fajnych,jeśli nie zawartością to przynajmniej z ładnymi aktorami a nie ciągle z zarośniętymi, starymi facetami.Jest na innych porttalach tyle filmów z ładnymi,młodymi aktorami.Tu też czasem pojawi się coś ale szybko znikają z outfilmu a te brzydactwa wiszą latami.Ja chętnie po jakimś czasie wracam do już obejrzanych a fajnych filmów.Nie muszą to być typowo gejowskie a np. o pięknej przyjażni np,holenderski "żałuję" czy hiszpański "uciekinierzy"aktualny ze wzgl. na dyskusje o uchodzcach,belgijski "close"(blisko)
czy argentyński"sublime"(zachwyt) albo francuski"summer85" czy niemiecki"aus der haut"(wyjść z siebie)z fajnym Merlin Rose.Jeszcze długo można by wymieniać ale co z tego outfilm pewnie ich nie pokaże,mimo że są na znanych portalach od lat dostępne.Niektóre nawet z lektorem jak ktoś nie zna języków obcych i często za darmo.

akurat wygląd aktorów najmniej mi osobiście przeszkadza, lubię różnorodne filmy i wolę dojrzałych facetów osobiście niż twinków, więc... Natomiast te filmy to po prostu w większości jakieś niskobudżetowe crapy.

Uwielbiam muzykę grecką
dobrych kilka lat temu jeździłem na każdy festiwal muzyki greckiej w Zgorzelcu
Mieszkam na Pomorzu, środkowym, 20 km od morza
zrozumiałe, że taki wyjazd wiąże się z kosztami - przejazd, hotel, pobyt, powrót...
nic to, wrażenia były warte tej poniesionej ceny

Gdybym miał pojechać do Poznania na festiwal - ten festiwal - ponieść koszty dojazdu, hotelu i innych i obejrzeć takie gówno - to pewnie udałbym się do najbliższego szpitala na SOR
Po tej edycji filmu należy się solidny odpoczynek - a na SOR - jakimkolwiek wielogodzinny będzie zapewniony...
Na szczęście nie pojechałem - czy zaoszczędziłem, chyba tak, abonament w OUTFILM-e jest zdecydowanie mniejszy
Ale czy o oszczędności w tym wszystkim biega..

Mówiąc językiem dziadersów - pierdoły jakich mało!
To jakaś seria? To jakiś serial gniotów od "Drużby" zaczynając ?!

co za debilny, szmirowaty film.... jak by w psychiatryku nagrali chorych w wolnej sali to pewnie więcej by się wydażyło i lepsze sceny by się odbyły.... strata czasu....

Nie da się tego oglądać. Po 10 minutach zacząłem przewijać nie dochodząc nawet do polowy. Nie wypowiem się zatem o tym czymś.

Obok kryminału to to nawet nie stało, określenie erotyczny też mocno nad wyraz, co w scenie otwierającej film jest wysmakowanego tylko piszący te słowa raczy wiedzieć. Film sprawia wrażenie kręconego bez scenariusza - na zasadzie nakręćmy coś i zobaczymy co z tego wyjdzie. A wyszedł przydługi film z drętwymi aktorami, z dialogami pisanymi na kolanie, bez wciągającej fabuły. Zmarnowane 2 godziny.