Kuzyni /
Primos

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Kuzyni /
Primos

Ocena: 4.2 / 5 (939 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Film obyczajowy z nutą komedii
  •   Ciekawe spojrzenie na katolicką Brazylię
  •   Miłość zawsze triumfuje

Opis

Młody, nieokrzesany Lucas żyje w ultrakatolickim domu wraz ze swoją ciocią, która zaopiekowała się nim po śmierci jego rodziców. Pojawienie się pod tym samym dachem nieznanego dotąd kuzyna - Mario, który właśnie wyszedł z więzienia, wywróci świat Lucasa do góry nogami. Co okaże się silniejsze – więzy krwi czy pożądanie?

Obrazki

Komentarze

Fajny, przyjemny film :) no i to bajkowe zakończenie. Pięknie pokazana miłość dwóch chłopaków, przemiany.
Wielki plus. Więcej takich filmów redakcjo.

To chyba pierwszy film, który nie ma złych recenzji oglądających. Może i trochę naiwny ale dostarcza tyle pozytywnych wrażeń, że robi się ciepło na sercu.

DNO jeszcze raz DNO, nawet nie dowierzam jakie czytam tu opinie, chłopcy z teatrzyku szkolnego zagrali by lepiej, w ogóle cała reszta. Kompletnie szkoda czasu. Film na poziomie i dla tych co oglądają"Kiepskich"

Dobry film. Pokazuje, że katolik też może być normalny . Brawo

Jeden z lepszych filmów na outfilm,. Zabawny do łez, wzruszający a zarazem pełen romantyzmu. Jeśli się zastanawiasz czy go obejrzeć, to po porostu go włącz :D POLECAM!!!!

Ponieważ nie wierzę w ciasne horyzonty, które nam wytyczono, to bardzo podoba mi się Twój przymiotnik latowy :) Dziś właśnie (22 czerwiec 2020) rozpoczyna się kalendarzowe lato (bo lato astronomiczne, najdłuższy dzień w 2020 roku, rozpoczynający się w momencie przesilenia letniego, było wczoraj 21 czerwca). Postanowiłem lato rozpocząć latowym filmem :) i wybór padł na Kuzyni, choć do alternatywnego wyboru jest jeszcze film Letnia burza :)

mowilam! takie dziury maja tylko pedały!! XD

Tzw. momenty całkiem fajne ,mimo ,że fabuła przerażająco beznadziejna ogląda się dość przyjemnie,taki lajtowy śmieszny filmik na nudny wieczór.

Całkiem zabawny, fajne zdjęcia, cudny portugalski w wersji brazylijskiej. Polecam.

Mam co najmniej rozdwojenie jaźni, jak reżyser przy tworzeniu. Film strasznie nierówny, sceny złe, pomieszane z dobrymi,nawet bardzo dobrymi. Na początku,myślałem,że to farsa,później komedia obyczajowa, z tych w gatunku polskich, ba nawet dramat obyczajowy. Ukryta choroba reżysera ,tak jak i w postać Ciotki. Głównie w początkowych scenach uwagę mą przykuł,cieknący kran w kuchni,później ciągle ta sama paląca się świeczka. Błędy w scenariuszu. Dewotka ciotka,bo taką była na początku wychowująca od maleńkości chłopaka ,pozwala mu na tatuaże, dziury w uszach,kolczyk w nosie. No błagam, za duża dopalaczy,grzybków,kleju. I ta scena z udziałem ciotki w otoczeniu wszystkich grających z jej jakże głębokimi słowami, ba przesłaniem ,gdzie torebka na wymiociny. Zabawa przednia. Obejrzę jeszcze raz,ten kran, nie daje mi spokoju. Oskar za reżyserię ,absolutnie.

film trochę przesłodzony i przerysowany, ale całkiem przyjemny - w sam raz na jesienne wieczory.

Wreszcie fajny film z pozytywnym zakończeniem. Dla mnie rewelacja gorąco polecam

Bardzo fajny film,przynajmniej jeden z e szczesliwym zakonczeniem i pozytywnym przeslaniem,zwlaszcza dla katolikow,szkoda ze w realu to niestety rzadkosc.

Obejrzałem film bo miał wysokie noty i zamarłem. Aktorstwo iście dramatyczne,- chyba większość tych ludzi trafiła z łapanki w wiejskich domach kultury. Ładna twarz jednego z bohaterów i trochę nagości nie może chyba aż tak zaślepić , czy może? Fabuła ograna po tysiąckroć w innych filmach. Miałkie dialogi. Naprawdę nie wiem skąd te pochlebne recenzje. Jestem w totalnym szoku

Niesamowicie uroczy, ciepły i pozytywny film. Brakowało mi takiej rozrywki z happy endem. Polecam!

Film bardzo prosty, w niektórych momentach bardzo sztampowy. Mamy typowy motyw z pojawianiem się w rodzinnym domu obcej osoby, która zniewala naszego głównego bohatera, twinka. 2/5: ładne kadry, całkiem niezłe ciacho z Lucasa, niektóre fragmenty scenariusza to naprawdę nie mam pojęcia skąd zaczerpnęli, o wierze się nie dyskutuje, ale na mój gust to była niesamowita karykatura wiary

Czy do ról drugoplanowych trzeba było wziąć aż takie miernoty ??? Czy reżyser nie był w stanie zobaczyć, jak niszczą ten film ? Czy to reżyser, czy całkowite beztalencie ?

Film jest świetny :) Na…

Film jest świetny :)
Na poczatku pada tekst, ktory mnie rozwalił:
- Wychodzi z więzienia.
- Z więzienia?! Czy on jest grożny? Za co siedział?
- Nie ważne za co siedział. Przebaczenie jest ważniejsze od grzechu. Zapalę świeczkę z Matką Boską to nic ci nie będzie. :D

Bajeczka, jakiej większość z nas pragnie. Poza tym całkiem inteligentnie rozegrana, zwłaszcza w finale. Do czego się tu więc przyczepiać? Ja się nie przyczepiam. I oglądam po raz kolejny.

Dużo miłości, czułości i pozytywnej energii. Ogromny plus za dobre zakończenie :) ! Oby do każdego z Was również uśmiechnęło się szczęście i prawdziwa miłość.

Jak dla mnie to jeden z najlepszych filmów na OUTFILmie.Jak byłoby pięknie ,żeby tak w życiu było sielankowo.Bez problemów .Akceptacja i dużo miłości.