Męskie szorty 4: Obsesje /
Boys On Film 16: Possesion

Męskie szorty 4: Obsesje

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Męskie szorty 4: Obsesje /
Boys On Film 16: Possesion

Ocena: 3.3 / 5 (287 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   10 nowych, nagradzanych filmów krótkometrażowych
  •   selekcja Peccadillo Pictures
  •   zróżnicowane, wyraziste historie

Opis

Kolejna odsłona serii "Męskie szorty" to zestaw nowych filmów krótkometrażowych, w których królują silne, obsesyjne uczucia - lęk przed odrzuceniem, nastoletnia fascynacja, pragnienie zemsty na prześladowcach... Przed Wami kolejne 10 zróżnicowanych, starannie wybranych historii o mężczyznach. 

ZŁOTY - Kai Stänicke, 3 min. .

Kiedy złoty chłopiec zmienia się w złotego mężczyznę, poczucie inności stopniowo zaczyna go przytłaczać. Wszystko się zmieni, kiedy odkryje, że tak naprawdę nie jest jedyny.

JAMIE - Christopher Manning, 9 min.

Nieśmiały Jamie spędza popołudnie z Benem, którego dopiero co poznał przez aplikację randkową. Niespodziewanie zaczyna otwierać się przed obcym chłopakiem i ujawniać najgłębsze nadzieje i lęki.

B. - Kai Stänicke, 15 min.

B. jest rozdarta między nieudanym związkiem z K. i uczuciami wobec innej kobiety. Trzymanie swoich pragnień na wodzy i życie w kłamstwie trwa już dla niej zbyt długo. Ale czy nie jest jeszcze za późno na podążanie za głosem swojego serca?

PYOTR495 - Blake Mawson, 15 min.

Nastoletni Pyotr mieszka w Moskwie - miejscu, w którym młodzi geje wciąż są brutalnie prześladowani przez prawicowe grupy. Pewnego wieczoru umawia się przez internet na randkę, która okaże się dla niego prawdziwym koszmarem. Jednak nie tylko dla niego...  

KIEDY MĘŻCZYZNA KOCHA KOBIETĘ - Charlie Francis, 10 min.

Niewyoutowany Nick dowiaduje się, że jego matka niespodziewanie przyjeżdża z wizytą. Zwraca się o pomoc do najlepszej przyjaciółki i prosi ją o udawanie jego partnerki. Jednak dziewczyna nie da się tak łatwo przekonać.

CHODŹ ZA MNĄ - Anthony Schatteman, 16 min. 

Osiemnastoletni Jasper jest szaleńczo zakochany w swoim nauczycielu sztuki. Ze złamanym sercem zaczyna śledzić jego i jego nową dziewczynę.

SZANSA - Jake Graf, 17 min.

Po śmierci ukochanej żony, życie Trevora stało się puste. Spotkanie tajemniczego mężczyzny o równie trudnej przeszłości sprawia, że otwierają się przed nim nowe perspektywy.

ZNAK - Andrew Keenan‐Bolger, 15 min.

Kiedy Ben zbiera się na odwagę by zaczepić Aarona na stacji metra, przekonuje się, że chłopak jest głuchy. Pomimo utrudnionej komunikacji, szybko zaczyna rozkwitać między nimi uczucie. Bariera może okazać się jednak zbyt poważna.

DALEKO STĄD - Oliver Mason, 11 min.

Alex i Paolo umówili się na jednorazowy seks. Chociaż właściwie się nie znają, Alex zaprasza Paolo do domu swojej ciotki żyjącej w Nicei. Wierzy, że ten krótki wakacyjny romans może stać się czym więcej, ale czy Paolo ma podobne oczekiwania?

RODZICE - Björn Elgerd, 15 min.

Marely porzucił Erika, kiedy dowiedział się, że ten uprawia seks za pieniądze. Ostatnią nadzieją Erika jest nagranie filmu, w którym tłumaczy swoją motywację. Jego cel okazuje się być bardzo zaskakujący.  

Obrazki

Komentarze

Szansa najlpepszy ffilm ztych 10 krótkich metraży KIEDY MĘŻCZYZNA KOCHA KOBIET bardzo zabawny

JAMIE sredni ale wmire

PYOTR495 rosja to wazny temat dla lgbt ale tu rezyser minal sie z celem badzo slaby film i co ten film mial udwodnic tego niewiem
ZNAK dobry szkoda ze outfilm nie zatrudnil tlmacza do jezkow migowych bo nie kazdy zna ten jezyk

ZŁOTY wmire dobry

DALEKO STĄD śerdni

RODZICE sredni

B. bardzo słaby nwet niweim poco se robi film o lalkach

CHODŹ ZA MNĄ sredni

PYOTR495 to giniot film moze mi ktos wtlmaczyc co rezorowi chodzilo po glowie

rzeczywiście bardzo zróżnicowany tematycznie. jest kilka perełek:))) np. Szansa i Kiedy mężczyzna kocha kobietę. Pyotr jest bardzo pokręcony i makabryczny ale fajnie uzupełnia bardziej realistyczne historie. Tak w ogóle, to super seria - fajnie, że ktoś zbiera razem te wszystkie filmy! czekamy na piątkę <3

Zestaw zróżnicowany, są filmy lepsze i słabsze, ale w sumie większość z nich jest ciekawa, a niektóre nawet wzruszające. Śmiało można obejrzeć.

kolejny odcinek serii, która jest znakomita! ale "czasu spełnienia" nie pokonał. Bardzo polecam, bo daje do myślenia!

...szorty. Jasne, że nie o bieliźnie tu mowa, bo to tylko zwyczajny anglikanizm określający metraż filmu. Na początku autorzy tego cyklu zaznaczają, że "męskie". Pytam z ciekawości czemu więc w zestawach są filmy o problemach lesbijek? Na tym portalu jest też podobny do tych cykl pod tytułem "Damskie szorty". Skąd więc te wtręty w cyklu męskim? Wybory filmów do tego cyklu bywają niestety chybione. Mężczyzn z grona LGTB nie tylko takie filmy jak B. nie tylko nie zainteresuje, ale po prostu będzie drażnił. Oczywiści nie ma we mnie żadnego urazu do lesbijek w ogóle. I szczerze mnie bawił film "Kiedy mężczyzna kocha kobietę". Tu panie miały naprawdę "wielkie wejście". Niemały mielibyśmy ubaw widząc to co się działo w mieszkaniu Nicka po tym jak nam reżyser film "urwał", czyli skończył.
Nie mogę też się zgodzić z opinią rasputina na temat filmu "Rodzice". Ten film co w oryginale nosi tytuł "Bylibyśmy dobrymi rodzicami" mówi o problemach rodzicielstwa w sposób zupełnie niezakłamany. Do tego gej Erik jest tak prawdziwy i autentyczny, że bardziej być nie może. To prawdziwy chłopak-gej jakich wśród nas przeogromna większość. Nie model z okładek żurnali, nie żaden wymuskany goguś. Szarobury brzydal, do tego z okaleczoną nogą, którego chyba tylko pies przybłęda zwróciłby uwagę. Jednak Marely go pokochał, lecz czując się zdradzonym - zostawił. Sposób w jaki Erik walczy o swoją jedyną miłość nie ruszyłby tylko skały - chociaż i tego nie jestem zupełnie pewny.
Rasputin - jeżeli chcesz ten film zrozumieć, to spróbuj proszę chociaż trochę (oglądając film) stać się Erikiem. Gdy go "w sobie" poczujesz, to pewno jak ja uznasz ten film za najlepszy w całej tej dziesiątce.

Większość szortów jest świetna. "Złoty" i "znak" wg mnie najlepsze. Natomiast "Pyotr945" straszny gniot.

"Zloty", "Znak" i "Bylibysmy dobrymi rodzicami" - zajebiste. Reszta przecietna. Ale dobrze ze jest w czym wybierac. Kazdemu moze sie podobac co innego.

I znowu średniasto. "Znak" dysponuje fajnym pomysłem, "Złoty" oryginalną metaforą, "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" dawką brytyjskiego humoru. Reszta słaba lub zbyt pretensjonalna. "Jedynka" wciąż najlepszą kompilacją ale ruszmy dalej:)

KIEDY MĘŻCZYZNA KOCHA KOBIETĘ - niezły, zabawny, chętnie za jakiś czas obejrzę jeszcze raz. PYOTR495 - trochę dziwny, ale jakiś klimat jest. Reszta - niestety straszna nuuuda.