Nieobecny /
Ausente

Nieobecny /
Ausente

Ocena: 3.5 / 5 (103 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   wciągająca intrygra
  •   dramat Marco Bergera
  •   atmosfera erotycznego napięcia między bohaterami

Opis

Zakochany w swoim trenerze Martin chce zawalczyć o jego uczucie. Szansą chłopaka jest jedna noc, w czasie której może być bardzo blisko ukochanego mężczyzny i spróbować zdobyć to, czego tak desperacko pragnie.

Plan B to debiut reżyserski Argentyńczyka Marco Bergera, znanego z filmów Hawaii, Końskie zaloty, Fulboy

Obrazki

Komentarze

Ludzie, dlaczego oczekujecie tutaj tylko filmów z "momentami"...?! Ten wg mnie spokojnie mógłby zostać zaliczony do zakładki "Kino konesera". To świetny film psychologiczny, raczej dla widzów lubiących smakować napiętą, duszną atmosferę i zawikłane relacje między bohaterami. Dla mnie to bolesne studium odkrywania wypieranych skłonności i głęboko skrywanej prawdziwej seksualnej tożsamości, co przecież zdarza się większości z nas. A aktor grający trenera jest w tej roli rewelacyjny.

Kolejny dobry subtelny film Marco Begera. Intrygujący a zarazem smutny. Suspens jest dobry bo pierwotnie myślałem ,że historia rozwinie się w bardziej optymistycznym kierunku. Młody aktor także ma swój urok. Polecam

- myślałem , że tylko Polacy potrafią robić takie filmy , gdzie nic się nie dzieje ( - scena Maklakiewicza z Himilsbachem o filmie polskim z kultowego "Rejsu" ) . Okazuje się , że Argentyńczycy są w tym lepsi ....

Ogólnie ten film jest o ukrytych pragnieniach bez ukrytych pragnień w fabule ( pragnienia trenera jak geje w filmach czarno białych masakra ) to ma być subtelne a nie żadne.