Nigdy nie umrzemy /
Wir werden unsterblich sein

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Nigdy nie umrzemy /
Wir werden unsterblich sein

Ocena: 2.3 / 5 (120 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   wciągająca zabawa w kotka i myszkę
  •   najnowszy film uwielbianego przez widzów Tora Ibena
  •   niesamowicie seksowna produkcja

Opis

Niewinne spotkanie dwóch mężczyzn na greckiej wyspie szybko nabiera groźnego tempa, gdy jeden z nich jest świadkiem handlu narkotykami. Ryzyko wzrasta bardziej, gdy coraz więcej mężczyzn zostaje wciągniętych w niebezpieczną grę, a granica między myśliwym a zwierzyną zaciera się.

Nigdy nie umrzemy - najnowsza produkcja znienawidzonego przez krytyków, a pokochanego przez widzów Tora Ibena - reżysera filmów Jej kuzyn, Pieśń Orfeusza czy Rok tygrysa to międzynarodowy gejowski thriller, który trzyma w napięciu aż do samego  końca!

Komentarze

Szczerze, lepiej wyjść na spacer niż oglądać tę "niesamowitą seksowną produkcję"
Tego nawet nie można nazwać filmem.

W przeciwieństwie do przedmówców uważam ,że film jest bardzo dobry , trzyma w napięciu od początku do końca. Trochę szkoda, że w raz z epizodem na Rodos odpadł "Włoch". Na + podkład muzyczny i otwarte zakończenie 5/5.

no gorszego GÓWNA nie widziałem ..... po proszę o instrukcje anulowania subskrypcji .... szkoda kasy na to gowno

Gdzie ta akcja, gdzie napięcie? Czeka się na rozwinięcie akcji a to serial bez pomysłu, bez początku i bez końca. Na pocieszenie da się obejrzeć ale jak nie jesteś przykuty do b łóżka i masz co robić to to zrób.

LITOSCI!!!Pokażcie coś pozytywnego bo po tych produkcjach Wam poumieramy.No w najlepszym razie idzie się pochlastać!

Problemem tego filmu jest że…

Problemem tego filmu jest, że w pierwowzorze jest to serial (nawet napisy końcowe to wskazują). Trzeba więc rozpatrywać ten "film" w 2ch kategoriach: jako całość, czyli pełnowartościowy film i w tej kategorii się nie broni, z drugiej strony jako 5 odcinkowy serial (w pierwotnym zamyśle chyba tak było) to nie jest aż tak źle. Fabuła idzie do przodu, obsada seksowna i cliffhanger na końcu...

Bardzo mi się podobał. Ciekawi mężczyźni. Część ładnych. Dobrze, ze akcja przenosi się do Niemiec. Ich pokazywanie bardzo dobrze Torowi idzie. Trochę klimat z "Drwala" Michała Witkowskiego. Różnica jest taka, że niemieckie realia nie są dla nas oczywiste. Ciekawe jak to widzą Niemcy. Najgorzej wypadł Cypr choć były próby, żeby ta część się broniła ( napisy turystów na skałach, nawieziony żwir na dziewiczą wyspę , suchy las}. Koniec filmu nie maiłaby sensu bez początku, trzeba poznać Wąsika. Polecam lubiącym pozostałe filmy Tora Ibena.