Out /
Out

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Out /
Out

Ocena: 4.4 / 5 (200 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   autentyczne coming-outy
  •   kilkanaście poruszających historii
  •   dokument jedyny w swoim rodzaju

Opis

Coming-out to przełomowe wydarzenie w życiu każdej osoby LGBT. W swoim ściskającym za gardło filmie Denis Parrot zgromadził opublikowane w internecie nagrania młodych gejów, lesbijek, osób biseksualnych i transpłciowych, które ujawniają się przed najbliższymi. Stworzył w ten sposób niezwykły obraz chwili, w której życie zaczyna się na nowo.

OUT przedstawia kilkanaście autentycznych historii, m.in. Danny’ego Noriegi, czyli Adore Delano, gwiazdy RuPaul’s Drag Race. Film pokazywany na Warszawskim Festiwalu Filmowym w konkursie Wolny Duch.

Film będziecie mogli zobaczyć na specjalnych przedpremierowych pokazach przy Marszach Równości. W październiku z okazji Międzynarodowego Dnia Coming Outu pojawi się także na Outfilmie!

Zdjęcia

Komentarze

Filmu nie widziałem jeszcze, ale za same zajawki kusi mnie dać 5 gwiazdek, ale się wstrzymam aż go obejrze

obejrzałem, wspaniały film, widać w nim samych młodych, u mnie było podobnie, z tym że już w bardzo dorosłym życiu. Gdyby nie epizod walnietej matki co jej biblia zabroniła trzymać w domu syna - geja. Ale tacy ludzie - rodzice są wszędzie i tego się właśnie boimy, że nasi tez tak mogą zareagować.

U mnie podobnie, przez całe życie moich rodziców nie byłem gotów do coming outu. Że jestem gejem powiedziałem całej rodzinie po ich śmierci. Okazało się, że jedynym homofobem w rodzinie jest mój najstarszy bratanek. no cóż.... Romantyk Genek

Świetny materiał, wspaniałe dzieciaki! Ten film powinien być obowiązkowy w polskich szkołach.

FILM jest doskonałym dokumentem. Zgadzam się powinien być obowiązkowo odtwarzany w szkołach (myślę nie tylko polskich). To PRZERAŻAJĄCE, że najbardziej boimy się najbliższych, czyli tych którzy powinni nas wspierać. Ciekawe skąd to się bierze?! Jak dla mnie symptomatyczna jest wypowiedź Matthew [19:40] - z tego właśnie powodu rozmowa o seksualności z młodymi ludźmi jest konieczna już na bardzo wczesnym etapie rozwoju. I nie chodzi o tzw. seksualizację, ale o pokazanie, że inaczej nie oznacza gorzej. Bardzo cieszę się, że już są ludzie, którzy własnym przykładem pokazują młodym, że tak też można i nie ma w tym nic złego.

Super dokument , polecam.

Super dokument, polecam. Ja nie miałem tyle odwagi , ożeniłem się i jest do dupy, nie jestem szczęśliwy :(

Cieszę się, że mogłam usłyszeć te historie i chciałabym mieć tak wspierającą rodzinę jak niektórzy. Ja niestety jeszcze nie jest tak odważna. Trzymajcie się wszyscy ciepło ;)