Siła przyciągania

Przez ten film trafiłem na ten portal, ponieważ bardzo chciałem go obejrzeć. Jest to film bardzo dobry, jest pewna historia, tło, walka wewnętrzna bohatera. Ogląda się go przyjemnie i z zaciekawieniem. Zakończenie trochę dziwne... Osoby oczekujące pięknego wesela będą zawiedzione. I może dlatego film sprawia wrażenie jakby miała się za jakiś czas ukazać druga część. Warto go obejrzeć i poświęcić czas na przemyślenie jego sensu. Polecam obejrzeć w nocy w ciszy i spokoju. Oby więcej takich filmów.

Pięć tańców

Film wzbudza bardzo pozytywne emocje. Piękna historia o miłości, odkrywaniu samego siebie. Nakręcono to wszystko na zasadzie scen, które porozdzielano utworami i ciekawymi akcentami muzycznymi. Oglądając miałem wrażenie, że zakończenie pozostawia niedosyt dla odbiorcy ale pozostawia duże pole do interpretacji. Historia została opowiedziana w wysublimowany sposób, odbiorcy dawkuje się informacje które dostaje o bohaterach i na koniec w pamięci pozostaje ostatnie dziesięć minut filmu. Czy to dobrze?

Piękno

Mogę śmiało powiedzieć, że jest to najgorszy film jaki oglądałem kiedykolwiek. Bardzo słaba fabuła, postacie ubogie, dialogi żałosne i powyrywane z całości. Wątek przystojnego chłopaka, którego pożąda wujek to bodajże najgorszy wątek jaki można było poruszyć. Słaby...