Mężczyzna mojego życia 2

Bardzo mi się podobał ten film. Moim zdaniem to dobra kontynuacja. Bałem się nagłych zwrotów akcji, zawirowań i wielkich wyznań miłości. Tymczasem było zwyczajnie, spokojnie i dosyć realnie. Bez fajerwerków. Podobał mi się wątek Dustina. Bardzo ciekawe ukazanie tego bohatera, który bez tego wątku pozostałby zupełnie nijaki. Osobiście podobały mi się również sceny nagrywania muzyki - ale to dlatego, że muzyką się interesuję. Podoba mi się również końcówka i to, że Aaron nie wrócił do Jordana.

Suk Suk

Bardzo mi się ten film podobał. Czułem się jakbym mógł zobaczyć kawałek życia oczami geja w jesieni życia w Hong-Kongu. Film, który uczy, miejscami zachwyca, a przede wszystkim zmusza do refleksji pokazując zupełnie inną perspektywę.

Okazje i fantazje: sezon 1 - odcinek 8

Bardzo dziwny odcinek, zupełnie się nie spodziewałem czegoś takiego w takim serialu. Aczkolwiek całkiem ciekawy koncept.

Mascarpone

Ciężko mi się oglądało te sceny po tym jak Denis umarł. Miałem wrażenie, że reakcje bohaterów po takiej sytuacji były bardzo spłycone. Tak jakby dopasowane do lekkiego klimatu filmu o poszukiwaniu siebie. Fajnie, Antonio wybrał na końcu siebie, ale po co ten wątek ze śmiercią Denisa skoro został tak płytko poprowadzony. Czegoś mi tu zabrakło w tym wątku.

Samotność

Bardzo realny film. Historia jakich wiele. I chyba właśnie o to w tym chodzi? Czasem mam wrażenie, że wśród gejów bardzo wiele relacji i zachowań powodowane jest pragnieniem bycia kochanym i akceptowanym i bycia po prostu szczęśliwym z kimś przy boku.