G - Lost in Frankfurt

WOW!
Podziwiam reżysera. Nakręcić 1,5 godzinny film o niczym, to wyjątkowa sztuka.
W całym filmie mamy 1 (słownie: jedną) scenę fabularną. Trwającą ok. 5 minut, więc jak was film znudzi, to nie wychodźcie po herbatę, bo możecie przegapić.
Zasadniczo "dzieło" wygląda jak nieudany, przeciągnięty, wstęp do porno z końcówki lat '90 ze studia Cazzo, lub Wurstfilm.

Ostatni komers

Film po prostu stworzony dla outfilm.pl:
a. stosunkowo stary
b. można go obejrzeć w tv
c. jest dostępny w necie bezpłatnie na popularnym portalu
d. wątek LGBT jest w nim marginalny, dorzucony chyba tylko po to, żeby było "kontrowersyjnie". Ale nie radzę mrugać w trakcie oglądania, bo można go przegapić.

Biegacz, dziwka, Arab, mąż

Bardzo dobry film, świetna satyra, zabawne postaci. Oczywiście pod warunkiem, że oglądalibyśmy to na Alekino+, albo TVP2. Ale nie na Outfilmie. Wątek homoseksualny jest na poziomie przeciętnej produkcji Disneya.
Czy wy te filmy znajdujecie w chipsach?

Szczęśliwy Lazzaro

Zastanawia mnie, co kierowało kimś, kto postanowił wrzucić akurat ten (skądinąd dobry) film na Outfilm.
Film jest ogólnodostępny wszędzie, strach lodówkę otworzyć, żeby z niej nie wyskoczył Lazzaro (Player, kablówki, Canal+, nawet na Ale Kino leciał).
Poza tym, cóż ten film ma wspólnego z kinem LGBT+? No chyba tego plusa (z canal+, który jest jednym z dystrybutorów...). Nawet użytkownicy IMDb nie dopatrzyli się tam queerowych skojarzeń. Sądzę, że i Ordo Jurki by ich nie znalazły...

Wyzwoleni

Dlatego właśnie nie lubię oglądać seriali, które wciąż są w produkcji. Niezły film, rozkręca się... i urywa w pół słowa i w rozkroku. A co gorsza, wcale nie ma pewności, że będzie kontynuowany.