Jonathan Agassi uratował mi życie

Świetny film.

Jonathan doznał w życiu bardzo dużo cierpienia. Nie dziwi, że wybrał taką drogę. Wielu, którzy go krytykują z pozycji moralnej wyższości, pewnie sami chcieliby robić to co on, ale nie mają jaj.

Zostań ze mną

Film powinien nosić tytuł "Jak nie żyć", albo "10 błędów, których trzeba się wystrzegać w związku" i być puszczany na lekcjach wychowania do życia w rodzinie jako argument przeciw związkom partnerskim i miłości homoseksualnej. Można wyciąć cytaty z prawicowych gazet i ułożyć recenzję do tego filmu.
Już trochę dość filmów o nieudanych związkach, toksycznych relacjach, emocjonalnych looserach. Chętnie zobaczyłbym, że komuś się jednak udało.

Love in Action

Film - trochę za długi, mówi o tym, co dobrze znamy, co się wałkuje u nas od kilkunastu lat, od kiedy polskie ruchy LGBT wkroczyły do akcji. Aczkolwiek fajnie pokazuje działanie amerykańskiego społeczeństwa, zupełnie różnego niż nasze. Oczywiście, Zack padł ofiarą głupich i nieodpowiedzialnych rodziców. Po raz kolejny wyraźnie widzę, że od lat próbuje się nam wtłoczyć w głowę dwa fundamentalne kłamstwa, jedno podawane przez niektórych ludzi Kościoła, a drugie przez niektórych ludzi LGBT:
1) że gej nie może być dobrym chrześcijaninem

Aż tu nagle, zeszłej zimy

a czy jest możliwość wyłączenia lektora?

W pułapce pożądania

Film z morałem :) Miłość wyzwala od pożądania. Jakby to już ktoś kiedyś powiedział... Nie zachwycił, ale popatrzeć miło.

Skowyt

Absolutnie piękny film, ale też wymagający. Jeśli ktoś lubi poezję, polubi i ten film, bo w zasadzie "Skowyt" to bardzo udana adaptacja wiersza [sic!] o tym tytule, na tle procesu o jego niemoralność [sic!]. Ginsberg to był wielki, piękny, wrażliwy człowiek, ogromnej odwagi; dawno tak nie ryczałem na filmie.