Nowy film Xaviera Dolana!

Właśnie opublikowano plakat zwiastujący najnowszy film Xaviera Dolana z Jessicą Chastain w roli głównej.

"The Death and Life of John F. Donovan" to anglojęzyczny debiut naszego ukochanego Kanadyjczyka, który podbijając Hollywood zgromadził naprawdę imponującą obsadę. Poza Chastain zobaczymy w filmie także Kathy Bates, Susan Sarandon, Natalie Portman, Kita Haringtona, Bellę Thorne, Nicholasa Houlta i... Adele, z którą Dolan zaprzyjaźnił się na planie teledysku do "Hello".

Plakat w całości można zobaczyć tutaj.

Brytyjska odpowiedź na "Tajemnicę Brokeback Mountain" - pierwszy zwiastun!

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun filmu "God's Own Country", który przez zagranicznych krytyków nazywany jest brytyjską odpowiedzią na "Tajemnicę Brokeback Mountain" - największy gejowski melodramat w dziejach kina. Podobnie jak film z Heathem Ledgerem i Jake'em Gyyllenhaalem, opowiada on poruszającą historię dwóch młodych mężczyzn, których pośród surowej przyrody niespodziewanie połączy gorące uczucie.

Film został rewelacyjnie przyjęty na najważniejszych festiwalach - Berlinale i Sundance (gdzie zdobył nagrodę za Najlepszą Reżyserię).

"Liebmann" już za 4,90 zł!

Właśnie przeceniliśmy kolejny z naszych tytułów. Tym razem przyszła pora na "Liebmanna" - zagadkowy niemiecki dramat.

Tajemniczy 40-latek przyjeżdża do małej miejscowości we Francji. Niewiele o sobie mówi. Zatrudnia się w lokalnym antykwariacie, ale nie jest to jego zawód. Szybko zaczyna wzbudzać zainteresowanie samotnej sąsiadki oraz przystojnego, młodszego Sebastiana. Ucieczka przed przeszłością jest jednak dużo trudniejsza niż to się może wydawać.

Nowy OUTFILM!

Przed Wami OUTFILM w nowej odsłonie! Przygotowaliśmy dla Was:

  • nową stronę przyjazną dla smartfonów i innych urządzeń mobilnych,
  • prostsze, wygodniejsze sposoby płatności,
  • tańszą, uproszoną ofertę dla stałych subskrybentów OUTFILM+,
  • nowoczesny player ze wsparciem dla Google Chrome Cas,
  • zmodernizowany, wydajny i bezpieczny system,
  • nowe premiery teraz w każdą niedzielę.

Szczegóły zmian znajdziecie w regulaminie

Nowy abonament OUTFILM+

Przed Wami OUTFILM w nowej odsłonie! Zmiany nie są jednak tylko kosmetyczne -  poza odświeżoną warstwą wizualną, przedstawiamy Wam nową subskrypcję OUTFILM+.

Niższa, stała cena - 29 zł (dawniej 36 zł) - oraz płatność rekurencyjna (subskrypcję można przerwać w dowolnym momencie) ułatwią korzystanie z serwisu. 

Szczegóły zmian znajdziecie w regulaminie