Aktualności

Kino w Twoim domu

Rozpoczął się 2021 a nasza rzeczywistość niewiele się zmieniła w stosunku do wyklętego już 2020 roku. Nadal zdecydowanie więcej czasu spędzamy w domach, do niektórych miejsc w ogóle nie mając wstępu. Jako fani zamkniętych z powodu pandemii kin, przygotowaliśmy dla Was listę kinowych filmów LGBT, które dziś możecie bezpiecznie i wygodnie obejrzeć na kanapie w Waszych domach. 

Najchętniej oglądane filmy 2020 roku

Coroczne podsumowania - lubicie je, czy ich unikacie? O roku 2020 można by napisać wiele książek - powiedzieć, że był inny niż wszystkie poprzednie, to jak nie powiedzieć nic. Podrzucamy Wam więc podsumowanie w postaci rankingu 10 najchętniej oglądanych premier zeszłego roku. Widzieliście wszystkie? Jeśli nie - koniecznie nadróbcie, styczniowe wieczory są bardzo długie! 

“A potem tańczyliśmy” poruszy Was do głębi

Premierowo prezentowany był na Festiwalu w Cannes, gdzie po seansie otrzymał 15-minutową owację na stojąco. Stał się festiwalowym i frekwencyjnym hitem na całym świecie, w polskich kinach, pomimo obostrzeń związanych z pandemią, cieszył się tak dużą popularnością, że grany był nieprzerwanie od września. Od tego weekendu będzie go można zobaczyć na Outfilmie!

Werq The World - gwiazdy RuPaul's Drag Race już na Outfilmie!

Drag queens z RuPaul's Drag Race wracają z trasą koncertową Werq The World! Stworzone przez Brandona Vossa i Shangelę show to niesamowita przepustka za kulisy i intymny portret fenomenu drag. Seria śledzi losy dziesięciu najbardziej znanych drag queens podczas przygotowań i w trakcie występów na niesamowitym, europejskim tour. 

Tak, będziemy mieć dla Was oba sezony, wcześniej nieemitowane w Polsce!!! Ale najpierw o pierwszym.

"My dwie" od dzisiaj na ekranach polskich kin

LGBT Film Festiwal w kinowym wydaniu już za nami, od poniedziałku zaczynamy jego edycję online, a od dziś zwycięzca tegorocznego LGBT FF wchodzi na ekrany polskich kin!

Filippo Meneghetti w swoim pełnometrażowym debiucie odważył się pokazać widzom miłość między dwiema starszymi kobietami. Uczucie, które kojarzy nam się z młodością, witalnością energią, w obrazie Meneghettiego odważnie łamie stereotypy, zachwycając krytyków na całym świecie. Już dziś “My dwie” wchodzi na ekrany polskich kin.

„Touch Me Not” to film, koło którego nie można przejść obojętnie

„W tym filmie, my aktorzy, wyszliśmy bardzo daleko poza nasze strefy komfortu, weszliśmy bardzo w głąb siebie. (…) I zachęcamy was, widzów, byście zrobili to samo (...). To niekoniecznie zawsze będzie proste i przyjemne doświadczenie. To może być trudne, bolesne lub piękne.”