Aktualności

STWÓRZ Z NAMI II OUTFILM POZNAŃ FESTIVAL!

Ruszamy z kompletowaniem zespołu osób wolontariackich, z którymi stworzymy niezapomniane wspomnienia i wywołamy masę uśmiechów podczas II edycji festiwalu. Zapraszamy do udziału wszystkie osoby, które są otwarte na różnorodność i wyzwania, cechujące się komunikatywnością, zaangażowaniem i empatią. Zależy nam na tym, aby nasza współpraca przebiegała w przyjemnej atmosferze i była też czasem wspólnej celebracji. Więc wszystkie ręce na queerowy pokład i zgłaszajcie się na wolontariat!

Outfilm na Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach!

Europa Distribution i Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Karlowych Warach zorganizowali spotkanie dla rozwijających się dystrybutorów filmowych, na które zostaliśmy zaproszeni i wysłaliśmy naszą reprezentantkę. Celem warszatów było opracowanie nowych pomysłów w obszarach takich jak analiza danych, marketing internetowy i zarządzanie prawami autorskimi. Panel ekspertów podsumował kilkudniowe spotkanie i podzielił się wspólnymi wnioskami, które mają inspirować nowe projekty i przynosić korzyści całej branży filmowej.

Queer Palm 2023

Nagroda Queer Palm to coroczne wyróżnienie przyznawane podczas Festiwalu w Cannes filmom o tematyce LGBT+. Pierwsza statuetka  została przyznana w 2010 roku i od tamtej pory stała się stałym elementem festiwalu, promując różnorodność i równość w przemyśle filmowym.}

Dołącz do pięknego i dumnego zespołu wolontariackiego razem z Outfilmem!

Miesiąc Dumy zbliża się wielkimi krokami, szykujemy najlepsze outfity i przygotowujemy się do Marszów Równości w Warszawie i Poznaniu. A to nie koniec naszej tęczowej inicjatywy, bo we wrześniu wyświetlimy na ekranach poznańskich kin queerowe perły filmowe! Wydarzeń co nie miara, dlatego ruszamy z kompletowaniem zespołu osób wolontariackich, z którymi stworzymy niezapomniane wspomnienia i wywołamy masę uśmiechów. Zapraszamy do udziału wszystkie osoby, które są otwarte na różnorodność i wyzwania, cechujące się komunikatywnością, zaangażowaniem i empatią.

Rozpoczął się Festiwal Berlinale!

Berlinale to niewątpliwie jeden z najbardziej prestiżowych festiwali filmowych na świecie. Co roku oczy widzów skierowane są w stronę Berlina w oczekiwaniu najnowszych hitów filmowych.

W Berlinie ważną dla nas nagrodą jest Teddy Award przydzielana dla najlepszego filmu LGBT+.
My ruszamy na festiwal, aby wrócić do Was z najlepszymi nowymi produkcjami queerowymi.
Trzymajcie kciuki!

Wesołych Świąt i tęczowego 2023!

Życzymy Ci na te Święta i Nowy Rok wszystkiego, czego tylko zapragniesz,
a my obiecujemy wciąż polecać najlepsze produkcje LGBT+ z całego świata.

Kończymy ten rok dumni z tego ile wspaniałej twórczości LGBT+ powstaje, dokładając
do tego słoniową cegiełkę!🎬🐘

Dziękujemy za 2022! ❤
Wspaniałych, tęczowych seansów w 2023!❤🧡💛💚💙💜
Najlepsze premiery LGBT+ tego roku tylko dla Ciebie na OUTFILMIE!