Tęczowy piątek 2023

Dodano: czw., 2023-10-26 12:03 , ostatnia zmiana: pt., 2023-10-27 15:03

Szkoła to czas pełen wyzwań, stresu i niepewności, zwłaszcza dla tych, którzy muszą zmierzyć się z presją bycia sobą w murach szkolnych. W takiej chwili niezwykle istotne jest, abyśmy jako społeczeństwo wspierali młodych ludzi, niezależnie od ich orientacji, płci czy przekonań. Każdy zasługuje na szansę na realizację swoich marzeń, na życie w zgodzie ze sobą.

W Outfilmie wierzymy w potęgę kultury, zwłaszcza kina, jako narzędzia wpływającego na zmiany społeczne. To dlatego kontynuujemy nasze wsparcie dla "Tęczowego Piątku," którego celem jest promowanie różnorodności i akceptacji w społeczeństwie. Dla nas film to nie tylko rozrywka, to przede wszystkim narzędzie do inspiracji i edukacji.

Dlatego właśnie wybraliśmy film "Kokon," dzieło piękne, szczere i świeże, które pragniemy podzielić się z Wam tego dnia zupełnie za darmo. "Kokon" to opowieść osadzona w samym sercu berlińskiego lata. Nora spędza wakacje z siostrą i najlepszą przyjaciółką. Jednak spokój jej życia zostaje zachwiany, gdy na jej drodze pojawia się Romy. To film, który porusza tematy ważne dla każdego, kto kiedykolwiek próbował odnaleźć swoje miejsce w świecie.

Chcemy, aby "Kokon" był dostępny dla jak najszerszej publiczności. Dlatego serdecznie zapraszamy Was do obejrzenia tego filmu z ukochanymi, przyjaciółmi czy rodziną, i do rozmowy na temat jego przesłania. Razem możemy budować bardziej tolerancyjne i otwarte społeczeństwo, w którym każdy może być sobą, niezależnie od tego, które barwy tęczy niesie w swoim sercu. ❤🧡💛💚💙💜

Włączcie "Kokon" i dołączcie do naszej akcji "Tęczowy Piątek." Razem tworzymy lepszy świat. 🏳‍🌈🎬

 

Specjalna oferta
  • 3 miesiące za 69 zł (zamiast 87 zł)
  • subskrypcja ze stałym rabatem NA ZAWSZE
  • dla przyjaciół LGBT+ Film Festival
  • oferta ważna do 30 kwietnia
Skorzystaj z oferty

Aktualności