Przebacz mi

Nie zawsze musi być rozwinięty wątek gejowski.Film bardzo Dobry.Pokazuje to w jaki sposób bracia bliźniacy są ze sobą związani.Obnaża też wiarę w tym wypadku batystów jako takową na pokaz.Ukazuję totalny brak zainteresowania ze strony rodziny Michelem.Choć pokazane i te dobre chwile to jednak okazuje się ,że nawet własny ojciec i macocha nie znają go na tyle by mu pomóc.Co więcej nikt tak naprawdę go nie zna.O samym filmie można powiedzieć,że fabuła prosta,ale dobra.

Podróż w nieznane 2

Film jak dobra bajka.Super się ogląda choć nie ma to nic wspólnego z prawdziwym życiem.Nie ma takich wyrozumiałych żon.Zgodze się , że druga część lepsza nawet od pierwszej.

Randka na całe życie

ale przeslanie i przyklad ?czyli można być w związku z miłości a drugi na boki przecież to chore

Kuzyni

Zajebisty latowy filmik.

Blondyn

W filmie jest dużo nie potrzebnych scen .Zabierają się do sexu i zabrać się nie mogą.Mimo tego człowiek czeka na finał i w końcu sceny erotyczne tych dwóch panów są piękne.Daje najwyższą notę tylko i wyłącznie za piękny obraz erotycznej miłości między tymi dwoma chłopakami.

Na wyciągnięcie ręki

Znośny

Pożądanie: krótkie filmy Ohma Phanphiroja

Kompletne dno tak jak pierwsza historia zaczyna się owocująco tak końcówka z elementem erotyki nie ma nic wspólnego z częścią pierwszą szkoda oczu.

W niewoli pragnień

Ten film to arcydzieła .W końcu coś porządnego,a nie tylko ciepłe romansidła.Bo któż z nas gdzieś w głębi nie ma żądzy.

Kraina cieni

Trzecia część najlepsza .Nie wiem jakbym to przeżył jakby mojemu ukochanemu coś się stało .Smutne ,ale prawdziwe.

Czasami tak już jest...

Mario

Dobry,ale zabrakło walki o uczucia czyli miłość nie była tak silna by wygrać z karierą .Za mało wali z jednej i drugiej strony.Warto obejrzeć ,ale zakończenie smutne nie lubię takich zakończeń.