Ciastka i potwory

Nie, nie, nie, nie, nie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego takie zakończenie?! Tak genialny film, tak wspaniała historia i taki koniec..... Liczyłem na happy end, szczerze liczyłem.

Miłość w czasach wojny domowej

cudowny film, bardzo wymowny tytuł...

Wieczni rycerze

Mnie osobiście film się podobał. Bohater barman przypomniał mi mnie. Dla mnie w tym filmie widać jego rozdarcie między wsią i wielkim miastem, jego relacja z policjantem pokazana w subtelny, zwyczajny sposób. Często w filmach gejowskich relacja dwóch mężczyzn jest pokazana "ordynarnie". Tu nie ma na to miejsca. Najbardziej podobały mi się sceny ich spacerów. Przypomniało mi to moje spacery z dawnym przyjacielem, z którym bardzo się kochaliśmy. W ogóle miałem relację pełną niedopowiedzeń, spokoju.

Kraina burz

Takiego filmu szczerze mówiąc, jeszczem nie widzioł ;p Oglądałem go chyba będąc w nieodpowiednim nastroju, a bohaterowie mnie po prostu wkurzali. Nie sądziłem, że są jeszcze ludzie aż tak zindoktrynowani i mający aż taką potrzebę aprobaty całego otoczenia. Jak dla mnie piękne ujęcia, dużo ciszy i zero psychodramy w dialogach są wielkim plusem tego filmu. Mimo to film kompletnie nie przypadł mi do gustu chyba głównie z powodu rozwleczenia każdej sceny aż za bardzo i kreacji postaci. Film oglądałem z dużą dozą emocji, głównie wk***em ;] Polecam!