Siła przyciągania

Piękny i wartościowy film. Ukazuje potęgę miłości w zawiłościach realiów życia gejowskiego świata

Mascarpone

Samo życie gejowskiego świata. Rewelacyjny obraz zagubienia, poszukiwań swojego miejsca w życiu, ciągłego nienasycenia. Bardzo wartościowe, budujące życiowe refleksje. Żałosne niektóre płytkie opinie. Dzięki Outfilmie. Więcej tak wartościowych filmów

Męskie szorty 7: Męska sprawa

Dla mnie wszystkie "szorty" przedstawiają duże wartości. Każdy z nich dotyka naszych życiowych problemów. Dużo niedopowiedzeń co zmusza do głębszej analizy i zastanowienia.

Beyto

Doskonały film, pełen dramaturgii. Zderzenie dwóch światów, dwóch kultura podejściu do spraw obyczajowych. Nie mniej bez względu na jakiekolwiek okoliczności miłość jest miłością, nie zna granic, nie zna innych obyczajów.

Project Yellow

Choć z wieloma opiniami nie zgadzam się, to dałem "5", gdyż film uważam za bardzo potrzebny i wartościowy. Pokazuje nam "białym" punkt widzenia wielu aspektów rzeczywistości w wyobraźni i mentalności "kolorowych" wśród "białych". Byłby bardziej zrównoważony, gdyby twórcy filmu zadbali o te same pytania "białym". Przecież w podobny sposób "kolorowi" postrzegają "białych" na obszarze swoich kultur.

G-Spot

Wspaniały serial, w którym pokazana jest bardzo skomplikowana rzeczywistość środowisk LGBT. Ukazuje jakże trudną walkę odważnych aktywistów działających na rzecz całego środowiska. Ukazana jest w nim także ciemna strona ich działalności i konsekwencje nieuczciwych uczynków. W obrazowy sposób reżyser pokazał jakie mroczne tajemnice kryją się w niemal każdym uczestniku tej "gry". Ileż wreszcie empatii potrzebuje każdy z nich, aby mógł być użyteczny w życiu i zaangażowaniu.

Wyznania

Wspaniała lekcja życia. Bardzo dojrzała, mądra i odpowiedzialna postać głównego bohatera. W bardzo obrazowy sposób pokazana religijna hipokryzja.