Akron

pomysł z potencjałem....generalnie film całkowicie nijaki, płaski emocjonalnie....nie wiem w sumie jak to określić ....niedosyt i lekkie rozczarowanie.

Hawaii

to by było ok. pomysł w miarę ciekawy to narastające napięcie i zimny kubeł gdy wydaje się że coś już będzie jest dużym plusem filmu...to napięcie między aktorami jest odczuwalne dla widza....jak dla mnie mogliby wyciąć trochę scen które nic nie wnoszą gdy panowie sobie siedzą i się gapią przed siebie...bo gdyby na siebie to jeszcze bym zrozumiał :) generalnie wynudziłem się.

W ciemno

nie napiszę chyba nic więcej niż już zostało powiedziane o tym filmie. Przez cały przez głowę przechodziła mi myśl jak to dobrze że mieszkam w UE....normalnie szok!

Braterstwo

film naprawdę jest dobry...pokazuje jednocześnie durnotę neonazizmu jak i siłę miłości . Polecam

Sierpień

przyjemnie się ogląda film nawet ciekawy...polecam

eCupid

film nudny jak flaki z olejem....bez pomysłu...tragedia

Od początku do końca

Generalnie film ogląda się przyjemnie, jak napisał przedmówca jakiś wielkich przełomów czy łamania tabu nie ma. Natomiast aktorzy bardzo atrakcyjni, ale co ważniejsze otrafili pokazać emocje i byli w tym bardzo naturalnie i wiarygodni. Tą miłość i namiętność widać...fabuła generalnie nie powala ale film i tak polecam.