Sebastian

No jakby ktoś czytał w moich myślach. Na Outfilmie nie obejrzałem nic ponad miesiąc bo nie ma co :(
Wracają filmy które już tu były jako premiery. Już raz zawiesiłem abonament na 2 lata aby mieć co obejrzeć i znowu o tym myślę.

Matthias i Maxime

Film strasznie się dłuży. Praktycznie filmów nie przewijam ale tego filmu nie da się oglądać bez tego. Zbyt dużo wyrazu artystycznego. Nudy wielkie ale ciekawa historia. Ogółem nie polecam :)

We troje

Jako osoba bi napiszę że bardzo mi się podobał film. Jest trochę dziecinny i prosty ale bardzo lekko i przyjemnie się oglądało. Co prawda nigdy nie chciał bym mieć 3 osób w związku, ale fajnie by było jakby się dało mieć to co oni.
Polecam zalukać bo warto :)

Środek świata

Film d.py nie urywa. Po pewnym czasie bardzo nudzi się. Szkoda że bez lektora. Film obejrzałem z lektorem na HBO GO a na outfilmie włączyłem tylko po to aby twórca miał zysk skoro są przekazywane pieniądze twórcom za obejrzane filmy na tej stronie.
Do twórców strony: Moglibyście w końcu zainwestować w wersje filmów z lektorem, bo napisy może i przedstawiają oryginalny film, ale ogląda się kiepsko zwłaszcza jak film nie jest po angielsku. A inne strony mają te same filmy z lektorem i sam z siebie wolę obejrzeć z lektorem.