Podwójna premiera!

Dodano: pt., 2019-03-01 11:49 , ostatnia zmiana: sob., 2019-03-02 10:00

 

Marzec zaczynamy wyjątkowo, bo od dwóch nowych filmów! Obie nasze nowe premiery są całkowicie inne - zarówno pod względem nastroju, jak i poruszanej tematyki. Polecamy je jednak równie mocno!

Nasza pierwsza propozycja opowiada o tym, że znalezienie miłości wcale nie jest najtrudniejsze - największym wyzwaniem jest to, by ją utrzymać. Tytułowe Eva i Candela to dwie kobiety o silnych osobowościach, które próbują poradzić sobie z wyzwaniami, jakie niesie za sobą związek - zazdrością, rutyną i kompromisami. Debiut kolumbijskiej reżyserki to wyjątkowo mądry, intymny i uniwersalny portret pary, która walczy o łączące ją uczucie. 

 

Eva + Candela

 

Zupełnie inny wycinek rzeczywistości zobaczycie w naszej drugiej propozycji. Tutaj poznacie Nelsona i Angelo - parę młodych facetów, którzy żyją w Nowym Jorku. Ich największym problemem jest fakt, że rodzice Nelsona nie mają pojęcia, że ich syn jest gejem. Kiedy ich konserwatywne poglądy zderzają się z rzeczywistością, całą rodzinę czeka prawdziwe trzęsienie ziemi. Możecie się spodziewać wielu zwrotów akcji, nieporozumień, ale i pewnej dawki wzruszeń.

 

Ojej! Mój syn to gej!

 

 

Komentarze

gdybscie robili napisy takie jak wz wastunach to było by super wtedy nawet 6 metrow bym je widzial

OUTFILM+
  • Największa kolekcja kina LGBT+
  • 15 nowych tytułów w miesiącu
Dołącz do nas

Aktualności