Akrobata

Jednak trochę za ostro, za dosłownie - choć to kwestia gustu.

Czarne serce

Naty Mestrual. Kocham!

J'ador

Najwyższy czas podziękować za twoje wnikliwe komentarze

Chłopaki do wzięcia

Jaram się na ten film. Dawno nie było dobrego teen movie (po boskim G.B.F:)

Fulboy

No fajne ciacha. Prawdziwi faceci! I wcale nie tacy twardziele, na jakich pozują. Może lepiej, żeby się mniej wypowiadali? Dobrze się ogląda bez śledzenia dialogów ;p

Xenia

Bardzo ciekawe świeże spojrzenie. BTW, uwielbiam Twoje komentarze Soniasonia!

Ktoś tu widzę ma problem z "przegiętością" głównego bohatera. Nieładnie...

Pod powierzchnią

Dużolepszy niż polskie "Płonące jeżowce". Niezłe ciałka, a scena na plaży ( jak się już zna zakończenie) jest nawet całkiem sexy.

Listy od nieznajomego

Jaram się na niego jak pochodnia :>

Ta, która ma się dobrze

Kocham ją za to, że tak pięknie potrafi być tragiczna, złamana wewnętrznie. Najbardziej przejmująca rola ever - w filmie Magnolia P.T. Andersona. Drugie miejsce - rola w Godzinach. Te kobiety są wewnętrznie na dnie, na absolutnym skraju, a przy tym tak piękne, nadal trzymające styl, ciągle silne i pełne determinacji.
Artykuł fajny, ciekawa analiza, ale jak można było nie wspomnieć o Magnolii?? Julianne Moore to przede wszystkim wielka aktorka tragiczna. Na tym polega jej ogromny talent i za to ludzie ją kochają!

Amfetamina

No dobra, ciocia Gandzia i wujek Alko sprawiły, że ten film był dla mnie podróżą w rewiry, o których nie wiedziałam, że istnieją :D To jest film, który trafi do nielicznych, ale jeśli trafi, to zostanie tam na zawsze.. ;)