Something Like Summer

bardzo dobry film, ciekawa historia, lekkie tło, przystojni aktorzy

Noc w Berlinie

jest tak nudny, że nie da się dotrwac do końca. Tematyka ciekawa, wiec można cos z tego zrobić, ale tym razem sie nie udało.

Przebacz mi

Poruszający, piekny i życiowy film

Mój przyjaciel heteryk

Piękny, wzruszający i dający do myślenia film.

Fatalny układ

Bardzo dobry , wciągający i oszczędny w środkach film. Smutny i tragiczny. Głowny bohater i jego szwagier to pokaz totalnego egoizmu. Sam święty nie jestem, ale te postacie budzą moje obrzydzenie. Takie osoby tylko krzywdzą innych, nie ma dla nich usprawiedliwienia.

The Smell of Us

Okropny film, słaby , niesmaczny.

Odzyskać i stracić

Piękny, życiowy,ujmujący, nieprzesłodzony film.

Pocztówki z Londynu

Film wyjątkowy, surrealistyczny i pełen magnetyzmu. W pewnych momentach można go nie zrozumieć, ale jako całość jest przepiękną metaforą ludzkiego losu. Kojarzy mi się z PORTRETEM DORIANA GRAYA Oscara Wilde'a - tę powieść również gorąco polecam.

Mario

świetny życiowy film.

Jeden pocałunek

Zakończenie szokuje i chwyta za serce. Film bardzo dobry. Najpierw ukazuje kolorowe życie nastoletniego ekscentryka, który ma dużo siły i odwagi ; wartość przyjaźni i bycia sobą, a potem problem braku akceptacji, przede wszystkim siebie. Bo to Nie Lorenzo jest tutaj postacią tragiczną, ale Antonio. Lorenzo wygrał na każdym polu.

Serce z kamienia

Film piękny, życiowy, moim zdaniem najlepszy na outfilmie. Świetna fabuła, aktorzy , ciekawy i głęboki, ze smakiem. I te krajobrazy Islandii...