Chory z miłości

Słaby film, słabe aktorstwo.

Romeo i Romeo

Dobry film. Chyba pierwszy, który porusza tak różne problemy. Warto obejrzeć, żeby zobaczyć, że bycie gejem, to nie taki duży problem, jak się wielu wydaje. Znacznie gorzej jest być transseksualistą i gejem jednocześnie. Oczywiście, jak to w kinie gejowskim, nie mogło zabraknąć ładnych chłopców, ale na szczęście nie obniża to wartości całości.

Roman Barbarzyńca

Generalnie może być, tylko właśnie, jak zauważył ktoś wyżej, dla kogo tę bajkę zrobiono? Chyba zbyt wulgarna i krwawa dla dzieci. A dla dorosłych pewnie zbyt gejowska i wyuzdana, no i przewidywalna niestety. Animacja rzeczywiście słaba. Dla mnie całość ratuje Czesław Mozil.

Pocałuj mnie

Bardzo przyjemny film. Tylko dlaczego filmy o lesbijkach mogą być subtelne, piękne i dobrze zrobione, a gejowskie w większości przypominają porno klasy B? W każdym razie warto zobaczyć. Kino skandynawskie po raz kolejny nie zawodzi.

Od początku do końca

Miłość? Czy tylko ja dostrzegam tu kazirodztwo (a to chyba nie jest najlepszy przykład miłości)? Film ogólnie słaby.

Atlas chmur

Świetny film. Magiczny.

Adam i Steve

Słaby i prymitywny. Początek, jak już ktoś zdążył zauważyć, żenujący.

80 dni

Piękny film.

Pokój Leo

Przyjemny film. Psycholog najlepszy! :]

Morze Północne, Texas

Całkiem niezły. Dobrze czasem obejrzeć film o tej tematyce, który nie opiera się wyłącznie na ładnych buziach i ciałach, czym na ogół próbuje się zatuszować brak pomysłu i marną historię.

Zagubiony

Strasznie słaby! Poza przyrodą, trudno dopatrzeć się jakiegoś pozytywu.