Enter (i inne historie) /
Enter

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Enter (i inne historie) /
Enter

Ocena: 2.8 / 5 (363 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   cztery nowe krótkometrażówki
  •   magnetyczny Felix Maritaud
  •   tylko od 18 lat!

Opis

Cztery odważne, oryginalne i intrygujące historie o pożądaniu, seksie, przyjaźni i miłości. W tytułowym ENTER możecie zobaczyć wschodzącą gwiazdę francuskiego kina - wpaniałego Felixa Maritauda znanego z filmów Jonas, Sauvage  i 120 uderzeń serca.

Uwaga: kompilacja przeznaczona tylko dla pełnoletnich widzów.

ICH DWÓCH (Włochy) reż. Domenico Ornato, 15 minut

Diego i Antonio są najlepszymi przyjaciółmi. Kiedy poznają piękną Marię, ich relacja zmieni się na zawsze.

PAN LIS (Brazylia) reż. Daniel Nolasco, 23 minuty 

Od prawie 25 lat Acácio żyje z wirusem HIV. W swoim fabularyzowanym dokumencie Daniel Nolasco (twórca Neptuna z kompilacji Letnie szorty) opowiada jego historię w odważny, hipnotyzujący i poetycki sposób.

WOLNE SPADANIE (Kolumbia) reż. Santiago Henao Vélez, 14 minut

Johny ma 16 lat i zarabia na życie spotykając się za pieniądze ze starszymi mężczyznami. Jednak cały czas myśli tylko o randce z pewnym chłopakiem.

ENTER (Francja) reż. Manuel Billi, Benjamin Bodi, 18 minut

Podczas nocnej eskapady Raphael trafia do mieszkania, w którym odbywa się orgia. Mężczyzna nie czuje się jednak najlepiej i zamyka się w toalecie. Spotyka tam kogoś, kogo bardzo dobrze zna.

 

Obrazki

Komentarze

Wspaniałe, fascynujące, wciągające, hipnotyzujące cztery mrugnięcia. Za każdym razem, gdy mrugam, trafiam do innego świata, innej rzeczywistości, innej perspektywy, wrażliwości. Dlatego właśnie dla mnie taka forma jest bezcenna, pozwala zestawić cztery różne spojrzenia, tym bardziej cenne, że dwa pochodzą z odległej mi kulturowo Ameryki Środkowej i Południowej. Krótka forma wymaga przekazania w bardzo zwięzłej postaci całego bogactwa treści, daje możliwość niedyskretnego zajrzenia na chwilę do umysłu twórców. Pozwala myśleć, zastanawiać się, jest próbą odnalezienie samego siebie i odpowiedzenia sobie na pytanie: kim ja jestem i gdzie jestem? Naprawdę warte polecenia, ale wymaga myślenia, a to nieraz boli.

Dwa filmy dobre bazyliski i wloski lis eteter to slabe kino poniewaz przy lisie sceny ponograficzne niewiadmo poco one byly amol wyjsc do film dokumentalny

Enter TO JEDEN DO DUGIEGO ROZMAWIA JAKBY BYL NA HAJU

jANIC DO EROTYKI NIEMAM JESLLI JEST SENSOWANA ALE TEN FILM BYL NUDNY

TYLKO WOLNE SPADNIE TRZYMA FASON I ICH DWÓCH

Bardzo słabe i przypadkowo wybrane filmy. Mam wrażenie, że outfilm na siłę chciał wprowadzić jakiś nowy tytuł. Mój pierwszy kontakt z ofertą outfilm okazał się bardzo kiepski.

świetny zestaw. szorty może nie są dla każdego, ale ja je uwielbiam, szczególnie za różnorodność. tu najciekawszy ten brazylijski i Enter z Felixem - chłopak naprawdę ma coś w sobie.

obejrzałem, ale trzęsienia ziemi nie było. Ani z zachwytu, ani z jego braku. Pierwszy i trzeci film bardzo fajne, dwa pozostałe do obejrzenia, choć ten ostatni lepszy niż ten drugi. Jeśli lubicie patrzeć na nagie męskie ciała to będzie na co patrzeć :)
Ps. ten drugi nieco bez sensu, choć być może ma on związek z powiedzeniem, że w piekle pokazują nam wszystkie nie wykorzystane okazje...

Pierwszy najlepszy, bo najkrótszy, ale najbardziej treściwy. Znakomite zbudowanie narracji w tak oszczędnej formie. Drugi - katastrofa, musiałem przewinąć. Oba pozostałe ok, ale bez szału. Nie rozumiem szału na Felixa, który znika dla mnie w całości przy swoim partnerze w łazience - to jest magnetyzm.

całkiem miło się ogląda, nie rozumiem sceny z obciaganiem pistoletu... szort enter najlepszy

Felix Maritaud szaleje choć prawie nic nie robi ale taką rola , krótkometrażówki niektóre dobre niektóre nie, dla każdego coś miłego , poza tym jeszcze się taki nie urodził który by wszystkim dogodził

Takie o historyjki...nic specjalnego,nic nadzwyczajnego...ot "trudne sprawy" które można obejrzeć na Polsacie.Nie rozumiem tylko dlaczego na całym Outfilmie są filmy opatrzone kluczykiem "tylko dla dorosłych"gdzie największą nagością jest np.chłopak w spodenkach...

ICH DWÓCH ocena: 7.5/10
PAN LIS ocena: 1.0/10
WOLNE SPADANIE ocena 5.5/10
ENTER 3.0/10

Jedynie pierwszy film dobry. "Wolne Spadanie" średni. "Pan Lis" to DNO.