We troje

Ciekawy temat i stosunkowo rzadko poruszany w filmach, ale wykonanie słabiutkie... Słabe dialogi, słaba gra aktorska, przewidywalność... ogólna mizeria. Szkoda!

Dokładnie! Niestety się zgadzam...

Nam się udało, ale faktycznie lekko nie było ;-)

Mój przyjaciel heteryk

Bardzo słaby film. Do tego kiepsko zagrany i nakręcony z koszmarną (!) muzyką. Szkoda, bo temat ciekawy i można było zrobić fajny obraz...

Jestem szczęściem tego świata

Oglądaliśmy razem setki filmów, sporo także o tematyce LGBT. Dawno jednak nie widzieliśmy tak nudnego gniota, który udaje kino artystyczne! Beznadziejna gra aktorska, koszmarne poprowadzenie aktorów, kilka scen "z czapy". Film porusza ciekawy temat, ale nie wystarczy wstawić kilku ładnych chłopców, bo oni jeszcze muszą UMIEĆ grać, a film musi mieć SENSOWNY scenariusz! Tu nie ma nic... Do tego pseudoartystyczny środek, który najchętniej byśmy przewinęli! Historia biseksualnego trójkąta?? O co chodzi? Podsumowując: kino kategorii B pretendujące do bycia kinem artystycznym.

Boys

Po prostu ładny film o miłości :)

Wśród towarzyszy: Geje w NRD

Czytam Twoje komentarze i nie rozumiem. Pisz proszę po polsku! Nie rozumiem ani słowa z tego, co napisałeś... Poza tym warto nauczyć się interpunkcji w języku polskim...

Chodzić po wodzie

Właśnie TAKIE filmy chcemy tu oglądać! P.S. Tylko poprawcie w końcu jakość transmisji. Obraz zwalnia choć mamy szybkie łącze internetowe.

Wszyscy myślą tylko o jednym?

Banalny, przewidywalny, kiczowaty... sami napisalibyśmy lepszy scenariusz! Pytanie do outfilm.pl - czy zamierzacie dystrybuować od teraz tylko tego typu kiczowate ckliwe pseudokomedie romantyczne?? Czy zakładacie, że każdy gej obejrzy film gejowski tylko dlatego, że jest gejowski???

Longhorns

Po co sprowadzacie takie szmiry?? Tego się nie da oglądać. Idiotyczny i przewidywalny, film klasy B... Żeby chociaż główni aktorzy byli fajni, ale straszne "plastusie" o bardzo przeciętnej urodzie. Żenada!