Łowca

Miłośnicy thrillerów mogą być zawiedzeni. Dominuje wątek odkrywania swojej seksualności, który toczy się w powolnym tempie. Fabuła chyba była wymyślana podczas kręcenia filmu. Tylko uroda bohaterów i poetycka atmosfera pozwalają przetrwać seans.

Jonas

Nawet przy ponownym obejrzeniu film okazał się być poruszający.
A więc pożegnanie z nim będzie trochę na smutno.

Ukryte pocałunki

Kto nie obejrzy, nich żałuje.
Ad vocem pewnych komentarzy: (1) Szkoła jest instytucją mocno homofobiczną, (2) grono pedagogiczne w większości bywa ograniczone lub bardzo konserwatywne w sprawach obyczajowych, (3) każdy z nas spotkał w szkole wiele wrednych koleżanek i rwielu tępych kolegów, (4) ludzie psychopatyczni i o ograniczonych poglądach bywają również wśród dobrze wykształconych.

W ciemno

Kto ten film obejrzy, to nigdy go nie zapomni.
Obraz ten pasuje do każdego nastroju.

Życie to nie teatr

Film wgniata w siedzenie, bo dotyczy sytuacji, po których życie bohaterów nie będzie takie, jak dotychczas. Wobec takich zdarzeń trudno nie być poruszonym czy obojętnym.

Film wgniata w siedzenie, bo dotyczy sytuacji, po których życie bohaterów nie będzie takie, jak dotychczas. Wobec takich zdarzeń trudno nie być poruszonym czy obojętnym.

Kabiny toaletowe i tylne siedzenia samochodów

Film całkiem przyzwoity. Być może to jedyna taka noc w życiu bohaterów, o której długo będą pamiętać.

Geography Club

Film sympatyczny, można mu to i owo zarzucić, ale nie ma takiej potrzeby. To film o młodych ludziach i do nich przede wszystkim skierowany,

Matka Boska morderców

Taki film nie może człowieka pozostawić obojętnym czy znudzonym. Balansowanie na granicy życia i śmierci jest zarazem tragiczne i absurdalne.

Benjamin

Film nie jest zły, a nawet lepszy niż średni. Trafnie pokazuje rozterki człowieka we wstępnej fazie dorosłości.

Román

Jedyna zaleta filmu jest taka, że jest krótki.

Adwokat

Film przyzwoity, ale nieco przekombinowany. Lepiej nie oglądać późna porą, bo powolne tempo akcji może spowodować przyśnięcie. Uwagą o grze aktorskiej z powyższego komentarza całkiem słuszna.

Let My People Go

Ot, taka francuska luzencja. Wszystkie elementy, łącznie z grą aktorską, odpowiednie do konwencji. Decydując się na oglądnie, trzeba mieć tylko ochotę do śmiechu.

Nocny lot

Życie młodych ludzi w Korei to nie je bajka. Film trzyma mocno w napięciu. Nie polecam go każdemu. Przestrzegam osoby o słabych nerwach lub bardzo wrażliwe. Możecie nie dotrwać do końca projekcji. A jeśli zdołacie obejrzeć w całości, to uspokoić się nie będzie łatwo.