Morskie opowieści

Bardzo dobry!Ciekawie pokazana historia trójkąta 2m plus k, ze smakiem ,poetycko.

Łabędzi śpiew

Wow. Swietne kino!

Dlaczego nie Ty

Po prostu dobre kino a te ksenofobiczne komentarze powyżej to aż zastanawiające..czyżby trolle?

The Smell of Us

Nie tyle film jest zły ale patologia pokazana tu przerażająca.Niestety Polska się niczym juz w tym względzie nie różni...

G-Spot: sezon 3 - odcinek 3

C"est formidable! Świetnym poruszający serial o wspólczesnych problemach naszego srodowiska a 3 ci sezon najlepszy!!!! Któraś ze stacji komercyjnych powinna zakupić go i pokazac szerszej publice, może TVN...? Wzruszający w wielu momentach, zmuszający do refleksji. polecam!5 z plusem!

G-Spot: sezon 3 - odcinek 2

Co odcinek, to lepszy! Jestem pozytywnie zaskoczony, bo z reguły sequel'e są gorsze a tu 3 ci sezon przerósł dwa poprzednie . Swietny!

Coming out 10-12

Baaardzo dobry serial.Polecam.

Wszystko albo nic

Niezły film.Nie jest to arcydzieło;-} jednak dobrze opowiedziana historia z życia niejednago geja wzięta no i happy end w hollywodzkim stylu. W sam raz na Gay Walentynki!

15 lat

Dobre kino. Po prostu.... Godne polecenia.

Przynajmniej nie srają jadem....żenada

Prawie zwyczajne wakacje

Naprawdę miłe zaskoczenie! Lekko, dowcipnie,kolorowo. Lubię te włoskie temperamentne postacie,.Ciekawie pokazany temat związku, niełatwego, dojrzałych mężczyzn a jednak z przymrużeniem oka. Oby wiecej takich niespodzianek.

D'Agostino

Cóż....słabe to, słabe.Reżyser chyba wziął jakieś wspomagacze.Nie ratuje filmu nawet atrakcyjność głównego bohatera.Nie serwujcie nam już takich ciekawostek.

Cola de mono

Dobre kino.Po raz kolejny południowoamerykańskie mnie nie zawiodło. Polecam!

Powierzchnia

Niestety gniot klasy nawet nie B a C .Szkoda czasu.

Książę

Poruszający.głęboki z przekazem.Miłóśc nie wybiera miejsca i czasu. Kino latynoamerykańskie od lat mnie zaskakuje i inspiruje.Oby tak dalej! 5 !
Que buena!

Łowca

Czytając komentarze niektórych! zaznaczam, widzów stwierdzam tylko, że do takiej estetyki filmów trzeba po prostu dojrzeć...
I dojrzeć cos więcej....
No ale ponoć o gustach się nie dyskutuje;-}