Siła przyciągania

wszyscy tak piejecie w komentarzach, że świetny. a jak dla mnie, to ten film był raczej nudnawy. takie pomyje troche. nie wiem sam.

Mr. Right

kup sobie abonament to nie będziesz narzekać jak ci się coś nie spodoba :D

Paragraf 175

Filmu jeszcze nie widziałem, bo teraz w życiu mam swoje dramaty i bardziej mi pasuje romantyczna komedia niż coś poważnego. Ale tak przy okazji chciałem napisać o czymś co mnie bardzo zasmuca, a jest związane z tym filmem. Mianowicie w obozach koncentracyjnych (także przed nimi i zaraz po) zginęło lub było dręczonych masę gejów lesbijek i ogólnie osób nieheteronormatywnych. I o ile o żydach* wiele się mówi i mają pomniki nt holokaustu prawie wszędzie gdzie się da, o tyle o nas nic. Cisza jak makiem zasiał. Jakby to się Nam nie przytrafiło.

Atlas chmur

Thx za odpowiedź. Nie sądziłem, że ktoś te nasze komentarzowe wypociny czyta :)
To w takim razie miejmy nadzieję, że wcześniej niż później
Swoją drogą myślałem, że obowiązujący tytuł jest po francusku a nie angielsku .
Oby zabrali się za niego polscy tłumacze tytułów. Na pewno wymyślą jakiś ciekawszy ;]

a tak offtopic. i mam nadzieję, że ktoś z redakcji/szefostwa mi odpowie. czy i kiedy planujecie dodać nowy film dolana? póki co nie było chyba jeszcze oficjalnej premiery, ale nie obraziłbym się gdyby była równolegle tu i w kinach

Ten film widziałem już jakiś czas temu. Czemu jest na outfilmie, tego nie wiem. Bo jest tu zaledwie niewielki wątek homo. Natomiast fajnie, że go dodaliście, bo w sieci raczej trudno go znaleźć, a jak już jest to w streamingu, płatny (no problem) i nie można odtworzyć na netbooku (yes problem)

A na koniec. OLAĆ ANDYEGO I LANĘ. ALE ZAPAMIĘTAJCIE NAZWISKO TYKWER. FACET ODPOWIEDZIALNY ZA KULTOWY FILM O PEWNEJ LOLI :)

Szantażyści

Całkiem przyjemny. Chociaż rzeczywiście mocno naiwny. Ten chłopaczek w czapce słodki mega. Wie ktoś może w którym momencie filmu jest scena kiedy leżę w łóżku w trójkę? Ta z przedostatniego zdjęcia. Bo ja nie kojarzę takiej sceny

Cena miłości

Gdyby tylko narrator nie mówił otwarcie, że w niej uczestniczymy. Co to za sen jak się wie , że się śni. Co to za gra jak się wie :).

Początek jak dobry pornos. Potem trochę jak etiuda na zaliczenie w filmówce, a trochę klimatyczne europejskie kino - tak 80 do 20. Końcówka lekko zaskakuje. Łącznie całkiem niezły film. I główny bohater sexi :)

Na zawsze Laurence

Mam wrażenie, że ten wątek jest czytany przez kogoś z władz, a co do innych wątków to ch.. wie . Może byście się zastanowili nad wprowadzeniem czasowo ograniczonych "festiwali" filmów. Np tygodniowy festiwal almodovara, albo to co jest pokazywane na jakimś gejowskim festiwalu na świecie, a czego zwykle się nie da znaleźć, w okresie trwania tego festiwalu. Czy np. filmy gay (pisząc gay mam na myśli ogólnie rodzinę lgbtq... ) hiszpańskich/norweskich/chińskich reżyserów itd. Mogłoby być fajnie

Mam na imię Love

jaki słodziak ten młody. brałbym :)

Gay Top Model (serial)

Być może nie widzę, bom ślepy, ale czy moglibyście napisać kiedy premiera?

Chłopcy z Dworca Zoo

oj nie rzucajcie się tak. jak kogoś stać i chce wspierać, to tylko pogratulować. ale jak kogoś nie stać, to lepiej niech ściąga z sieci, niż miałby w ogóle nie oglądać. trochę pościąga aż sobie zarobi i zacznie kupować :)

Eating Out 5: Otwarty weekend

Będzie szóstka?? :)

Zabiłem moją matkę

Najlepsza komedia jaką udało mi się ostatnio obejrzeć . I tak, wiem, że to jest dramat :P
Ciekawe czy kiedyś na of pojawią się też "Wyśnione miłości" tego samego autora. Film chyba nawet lepszy, a na pewno równie dobry
7/10 w skali kinomaniaka 10/10 w skali filmwebu

Ten jedyny

Dobry ten film. A miała być taka głupiutka komedyjka :)
Swoją drogą nie bardzo rozumiem na czym polega atrakcyjności fizyczna tych głównych męskich bohaterów. Może za młody jestem żeby się nimi podniecać. Ale film bardzo bardzo. Takie 6/10 w skali kinomaniaka i 8/10 w skali filmwebu.
Polecaju