Saturno contro

Zero w nim ognia i emocji. Flaki z olejem. Mój facet też po 7 latach zauroczył się w małolacie i miał romans. Okazało się, że nawet nie jeden. Nie warto wracać do nikogo, kto nie umie fiuta trzymać na uwięzi i dla paru chwil przyjemności egoistycznie potrafi spieprzyć wszystko. Nie warto wracac, nie warto wybaczać. Nic się nie zmieni. Wystarczy raz. A ten gostek nie dość ze brzydal to jeszcze palant fałszywy.

Pięć tańców

Treścią nie porywa, ale jest to uczta dla oka ze względu na piękno. Piękny taniec, piękni faceci (obaj). Chciałbym mieć takiego faceta.

Ciastka i potwory

I chyba o to chodzi. Początkowo film mnie irytował i już miałem go wyłączyć bo sądziłem, że jest dla małolatów. Wydawał mi się infantylny. Do czasu ... aż wydarzenia ujawniły ich jako gejów. Wtedy akcja się potoczyła. Oby nikt nigdy tego nie przeżył co ci chłopacy. Przesłanie filmu: akceptacja - "Jesteś moim synem. Możesz kochać kogo chcesz" oraz brak akceptacji - tragiczny koniec jednego z nich. Warto obejrzeć. Dlaczego TVP tego nie puści rodzicom o 20:00 zamiast durnego Klanu?

Morgan

szkoda, że ich nie ma w TV tylko jakieś debilne Ferdki Kiepskie lub Klany. I później nie ma co się dziwić, że społeczeństwo takie a nie inne. Jeśli chodzi o serwis to szkoda, że nie jest dostęny również na telewizory smart jako apka lub nie ma opcji odtwarzania z netu na TV.

Nie chciałem ogladać filmu, bo odpychał mnie wózek. Myślałem, że będzie tylko smutny i przygnębiający. Chociaż historia mało realna i przycukrowana na grubo to jednak szargnęło mi serducho i się poryczałem. Ale takie jest zadanie filmów, by widza porwać i poruszyć emocje, uczucia i sumienie. Udało się, więc film rewelacyjny. Mega fantastyczny koleś na wózku ujmuje swą pozytywną energią i urodą również, a jego partner za bezinteresowną miłością. Polecam jak najbardziej. Bardzo pozytywny film :-)

Prawda

Psycholowi odbija. Ok jest chory. Drugiego oszusta bym nie żałował. W końcu kara mu się należała za zabawę człowiekiem i jego uczuciami. Ale... Jak widać każdy ma jakieś tajemnice, szczerość nie zawsze jest do końca. A miłość? Raczej zauroczenie i namiętność oraz napalenie na d... Zakończenie filmu - tak jakby reżyser zza kamery pokazał fakulca. Jak dla mnie mógł pokazać zawał sąsiadki. A może jednak świr go kochał, żę go jednak nie zabił?

Trzej bracia

ale nie tragiczny. Nie porywa, ale wciąga. Obejrzeć można. 3,5.

Mixed Kebab

Uroczy turek. Ale takiej mamuśki co by śniadanko do łóżka podała to sobie jednak nie wyobrażam. Polska to jednak jeszcze gorszy zaścianek.

Yossi

Dający nadzieję, ze nie wiemy kiedy i gdzie spotka nas nowe uczucie po stracie.

Bez słów

Nie porywa, jest inny jak wszystkie i ma jedna jakiś przedziwny klimat.

Pierwszy wschód słońca

To tylko kwestia czasu. Rok temu moj były też ze mna tak postąpił z tą różnicą, że zdrad zrobił więcej (nie z jednym). Dlatego ten film mi się pobobał, bo czułem się jal Paul. Pozdro Tomek

Eastern boys

po jakimś czasie wciąga, ale na kolana nie powala. 3

W ciemno

Warto obejrzeć. Sam bym zakochał się w Palestyńczyku. Podoba mi się. Izraelczyk przecudowny, że stać go było na poświęcenie.

Nieznajomy nad jeziorem

jeżeli chodzi o gejowskie plaże, podrywy i seks w krzakach. Zaskakują realistyczne sceny seksu - prawdziwy wytrysk aktora w zbliżeniu (20:46) oraz prawdziwy oral 69 - (45:38). Na kolana nie powala, ale realizm gej plazy wart obejrzenia.

Siła przyciągania

fajna akcja, fajni kolesie, bez cukierkowego przerysowania.

Dni ostatnie

początek luzacki, a końcówka wciągająca. Ale tak miało być. Polecam.

Odzyskać i stracić

Poryczałem się, a jak tak to znaczy dobry film.

Trzeci

gejczat i do łóżka.

Wieczni rycerze

Nie dotrwałem do końca. Szkoda czasu. Ale faceci przystojni (obaj).