Pieśń słonia

Scena zabicia słonia dla fimu jest skończonym wariactwem i prostactwem.

Esteros

Piękny film o zwycięstwie prawdy duszy nad miernotą obłudy i kariery . Naprawdę dobry film o tym czym jest miłość.

Inny kraj

Świetna ekrnizacja bagna, gnijących ryb i kanalii na których to budowano cywilizację, którą obecnie każdy uczciwy człowiek po prostu gardzi. Świetny obraz świrów bez miłości lub miłością do własnych przywilejów i ich wędrówne lub spływie po bagnie swych ofiar systemu wspierających obłudę i fałsz. naprawdę dobry film , wywołujący reakcje wymiotne.

West Hollywood Motel

Facet, który robił ten film musi być chyba bardzo nieszczęśliwy. Pewna prawda , że są ludzie zakochani tylko w swoich czterech literach , nie jest prawdą obiektywną ale subiektywnym skrawkiem chorej percepcji świata. No, i po co tym zarażać innych?

Jesús

Wielkie rozczarowanie. Kicz i fascynacja przemocą. Film ratują sceny erotyczne dla podjarków, które chyba są po to by nie wyrzucić tego filmu na śmietnik.. Konkluzja wynikająca ze zbrodni (pokazanych świetnie dla sado-maso) , zdrada i przemoc jako konkluzja z głównej przemocy, przemoc ojczulka w stosunku do stukniętego synala , łzy oczyszczenia i pojednanie ojca z synem po syna głupocie a następnie zdrada (niby uzasadniona "moralnie") jest słabym materiałem na film wysokiego lotu a tym bardziej na rozrywkę lub wątpliwej jakości "umoralnianie", widowni.

Ostatnia lekcja

Nie da się odtwarzać . Jakieś kłopoty z playerem na poziomie reklam. Zacina się na dobre po wyświetleniu 2 lub 3 reklam. :-(