Tęsknię za Tobą

Przy takim filmie jeszcze nigdy się nie rozpłakałem. Szlochałem niesamowicie. Film pełen emocji i uczuć. To co przedstawione jest we filmie, jest codziennością u każdego geja na całym świecie, gdzie jest trudność akceptacji u osób najbliższych, których się kocha ponad wszystko, a mogą lecz nie muszą, zranią cię tak, że robisz się słaby, kończąc tak jak to jest opowiedziane w filmie o Gabrielu. ;'(

Bonobo

Przede wszystkim, intrygujący, wrażliwy, zaskakujący, zabawny, z przyjemnością mi się ten film oglądało. ;) No i wreszcie z polskim lektorem - oby takich najwięcej. :D Choć lubię czytać - książki - to nie bardzo lubię czytać tekstów w trakcie seansu filmu, bo skupiam się na czytaniu niż na obrazie. :D

Pozdrawiam. Wracam do oglądania filmów na Outfilm. ;]

Łowca

Dziwny i ciężki klimat filmu.

Pocałunek

Przepiękny erotyczny film. Oby takich jak najwięcej.

Sex Party

Moim zdaniem, taki edukacyjny. Innym przydatny innym zbędny niedoceniany. :)

Pieśń Orfeusza

Taki sobie, średni.

Blondyn

Rewelacyjny film. Urzekła mnie blondyna ta skromność. Lecz szkoda mi tego blondyna. Mimo wszystko, moim zdaniem, to najlepszy film, zaraz po filmie "W jego oczach" czy "Sodom". :)

Kuzyni

Już się bałem jak się zakończy ten film, trzymał mnie w napięciu. Ufff skończyło się... Akceptacją, tolerancją.. Miłość jest dla wszystkich, żadnych wyjątków, nawet w katolickiej wierze znajdzie się akceptacja miłości dwóch mężczyzn do siebie. Wiara czyni dobro a nie na odwrót.

Jestem gwiazdą porno: Gay4Pay

Żeby taka akceptacja, zrozumienie było w Polsce. Podobał mi się ten dokument. ;)

Kisieland

Bardzo cenny film dokumentalny. Powinien być dłuższy lub druga jego część powstać. Takich polskich filmów, powinno tu być więcej. ;)

Blask oceanu

Film powinien iść do poprawki. Trochę za nudny, za mało akcji, itp.

Tacy sami

Zaskakujący, ale i też życiowy, barwny film. Eliota siostra trochę egoistycznie się zachowywała wobec wszystkich, bohaterów tego filmu. Emocjonujące było zbliżenie się Teda z Eliotem.

Moim zdaniem, film powinien być kontynuacją, druga część powinna się pojawić. Dalsze losy Eliota i jego siostry oraz Teda.

Sodom

Wrażliwy, uczuciowy i buntowniczy ten młody chłopak. Szkoda mi ich obu. Przydała by się druga część tego filmu. Niech żałuje chłopak że z nim nie został... na zawsze.

Cas

Mam mieszane uczucia co do tego filmu.