Łowca

Dziwny i ciężki klimat filmu.

Pocałunek

Przepiękny erotyczny film. Oby takich jak najwięcej.

Sex Party

Moim zdaniem, taki edukacyjny. Innym przydatny innym zbędny niedoceniany. :)

Pieśń Orfeusza

Taki sobie, średni.

Blondyn

Rewelacyjny film. Urzekła mnie blondyna ta skromność. Lecz szkoda mi tego blondyna. Mimo wszystko, moim zdaniem, to najlepszy film, zaraz po filmie "W jego oczach" czy "Sodom". :)

Kuzyni

Już się bałem jak się zakończy ten film, trzymał mnie w napięciu. Ufff skończyło się... Akceptacją, tolerancją.. Miłość jest dla wszystkich, żadnych wyjątków, nawet w katolickiej wierze znajdzie się akceptacja miłości dwóch mężczyzn do siebie. Wiara czyni dobro a nie na odwrót.

Jestem gwiazdą porno: Gay4Pay

Żeby taka akceptacja, zrozumienie było w Polsce. Podobał mi się ten dokument. ;)

Kisieland

Bardzo cenny film dokumentalny. Powinien być dłuższy lub druga jego część powstać. Takich polskich filmów, powinno tu być więcej. ;)

Blask oceanu

Film powinien iść do poprawki. Trochę za nudny, za mało akcji, itp.

Tacy sami

Zaskakujący, ale i też życiowy, barwny film. Eliota siostra trochę egoistycznie się zachowywała wobec wszystkich, bohaterów tego filmu. Emocjonujące było zbliżenie się Teda z Eliotem.

Moim zdaniem, film powinien być kontynuacją, druga część powinna się pojawić. Dalsze losy Eliota i jego siostry oraz Teda.

Sodom

Wrażliwy, uczuciowy i buntowniczy ten młody chłopak. Szkoda mi ich obu. Przydała by się druga część tego filmu. Niech żałuje chłopak że z nim nie został... na zawsze.

Cas

Mam mieszane uczucia co do tego filmu.

Kino dla dorosłych za darmo w ramach OUTFILM+

Obejrzałem te krótkometrażowe filmy z wątkiem erotycznym bez cenzury. Miło jestem tym zaskoczony. Mam nadzieję że, tego będzie się więcej pojawić filmów w kategorii Miłość i Seks. :)