Fulboy

Polski akcent na 50:03. Bardzo mnie ten film znudził. Rozmowy piłkarzy, wypowiedzi, nie najlepiej świadczą o ich poziomie intelektualnym. Nie spodziewajcie się nic ciekawego po tym filmie. Niczego on Was nie nauczy.

Jej kuzyn

"arabi"??? Od kiedy to Turcy są Arabami ?

"arabi"??? Od kiedy to Turcy są Arabami ?

Wszystko albo nic

W obsadzie zapomniano podać nazwisko głównego aktora (grającego Jacka). Jest nim Scott Bailey.

Adwokat

Prawo międzynarodowe mówi jasno: mogą pozostawać w najbliższym kraju, w którym nie toczy się wojna, aż do końca konfliktów zbrojnych w ich ojczyznach. I to ma sens. Jeśli kraj bardziej oddalony pragnie ich przygarnąć, to jego sprawa. Ale ci ludzie nie mają prawa pakować się bez pozwolenia do krajów, które przyznają im wysokie świadczenia socjalne. A tak to obecnie wygląda. Zresztą 96% "uchodźców" pochodzi z krajów, w których nie toczy się żadna wojna. Gdybym chciał zamieszkać bez wizy w którymś z krajów zachodnich, to bardzo szybko znalazłbym się z powrotem w Polsce. Oni są akceptowani.

Reżyser i aktorzy nie stanęli na wysokości zadania, choć zamysł mógłby być interesujący. Sztuczne gesty, sztuczne dialogi, sztuczne wnętrza, sztuczna Litwa. Na dodatek ten film pochwala działanie przestępcze: kradzież paszportu w celu przemycenia uchodźcy Alego (do Berlina?). Wygląda na to, że Marius porzuci swą litewską karierę adwokacką (na karierę prawnika ma w Niemczech znikome szanse) i będzie pracować w knajpie Alego (na zmywaku?). W sumie ten film , po krótkiej analizie, to film amoralny i idiotyczny.

Sodom

Być może reżyser chciał pokazać obrzydliwego faceta. Jeśli tak, to Pip Brignall spełnił jego życzenie. Nie znalazłem w tym filmie niczego interesującego. Nudny, z okropnymi dłużyznami, nie wnoszący niczego ciekawego. Bo cóż daje mi konstatacja, że istnieją zakłamane cioty? Dziwi mnie, że tyle osób wyraża o tym filmie pozytywne opinie.

Are You Proud?

Islamofobia? Jaka islamofobia, jeśli w krajach islamu więzi się, torturuje i morduje się gejów? Morderca z Orlando zabił 49 osób, ponieważ był wierzącym muzułmaninem. Zrobił to dla ISIS. Czy jestem islamofobem, gdy czytam o okrucieństwie wyznawców islamu wobec gejów? Mój lęk przed zalewem islamskim NIE jest żadną fobią. TO LĘK W PEŁNI UZASADNIONY.

Podróż w nieznane 2

Ckliwa, ładna bajeczka w bardzo tajskim stylu, nieustannie psuta upiornym podkładem muzycznym. Ale warto było, bo pozwala ona lepiej się przyjrzeć mentalności i poczuciu estetyki Tajów.

Nieznajomy nad jeziorem

W dobie Internetu wystarczy wpisać "gay porn" i można zobaczyć miliony twardych penisów. Znam facetów, którzy obejrzeli pierwsze pornole w wieku 10, a nawet 8 lat. Tymczasem niemal zawsze reżyserzy i kamerzyści wciąż główkują co robić, by ukryć męskie przyrodzenia. Zadki - owszem, lecz siurole już nie. Czyżbyśmy tym filmem weszli w nową erę bezpruderyjnego pokazywania męskiej anatomii? Oby tak się stało, bo jej ukrywanie jest żałosne . Nie wiem też, po co te zastrzeżenia, że te twarde kutasy i wytryski, pochodzą od dublerów. Jakie to ma znaczenie?

Artykuł osiemnasty

Dopóki będziemy mieli w Polsce Kościół katolicki, dopóty psychika Polaków będzie formowana w lęku i nienawiści do naszej społeczności. Wskutek nieustających skandali w Kk (choćby ostatnio Orchard Lake) polskie społeczeństwo się polaryzuje, lecz nasza sytuacja pozostaje bez większych zmian. To trwa już niemal 2 tysiące lat, a spora liczba homoseksualistów pozostaje wiernymi katolikami. Ot, masochiści, którzy mogliby, jeśli nie decydują się na apostazję, jeśli są aż tacy wierzący, przejść choćby do protestantów, lub Kościoła polskiego, całkowicie akceptującego gejów i lesbijki.

Lola

Piękny, świetnie wyreżyserowany i zagrany. Ale bardzo przygnębiający.

Konstytucja

Polska ortografia daje możliwość poznania osobowości piszącego. Jest dość trudna, ale to dobrze. Wystarczy przeczytać "oChydne" i już się wie jaki jest poziom intelektualny osobnika.

Sauvage

Trzykrotnie próbowałem pomóc bezdomnym żebrakom. Fajne ciuchy, które ode mnie otrzymywali, były im zbędne. Aby wzbudzić litość muszą mieć na sobie łachmany. Fajne ciuchy szły do kosza. Akceptowali obiady, doceniali możliwość wykąpania się i porozmawiania, lecz nie trwało to długo. Pędziło ich na ulicę. Cóż, ich wola, ich świat. Nie wszystkim można pomóc.

Kuzyni

Czy do ról drugoplanowych trzeba było wziąć aż takie miernoty ??? Czy reżyser nie był w stanie zobaczyć, jak niszczą ten film ? Czy to reżyser, czy całkowite beztalencie ?

W kręgu

Wspaniały film, zasługujący na 10. Jako bardzo stary gay , który uciekł z Polski na 40 lat, mogę Wam powiedzieć, że dopiero gdy zamieszkałem za granicą, zacząłem swobodnie oddychać. Polska , niestety, pozostaje nadal krajem, gdzie gay, to człowiek na bardzo niskim szczeblu drabiny społecznej. Kiedy nastąpi zmiana? Nikt tego nie wie. Kościół robi wszystko, aby jej zapobiec.