Listy od nieznajomego - ostatnia szansa

Poprawione, dzięki :)

Wielka wolność

Dziękuję za ten głos. To bardzo cenne uwagi. Postaramy się udostępniać więcej filmów z lektorem. To najłatwiej można załatwić. Outfilm Poznań Festival powstał po to, żeby zapowiadać filmy, ale też po to, żeby spotkać się w realnej przestrzeni. To, kiedy filmy trafiają na platformę, zależy od licencji, które kupujemy. Oczywiście chcielibyśmy pokazywać je jak najwcześniej, ale często mamy różne ograniczenia. Ciekawe jest to, co piszesz o Canal+. Czy mając subskrypcję, chciałbyś wypożyczać pojedyncze filmy osobno, zanim będą dostępne w subskrypcji?

Bingo!

Dziękuję za ten komentarz i zachęcam do czepiania się, a ja będę próbował się wytłumaczyć ;) Otóż mam wielką słabość do Michaela Urie i może rzeczywiście bezkrytycznie, ale nie potrafię się oprzeć niczemu, gdzie on się pojawia. Uprzedzę już, że pracuję nad pozyskaniem kolejnych filmów z tym aktorem.
Tutaj dodatkowo mamy jeszcze sentymentalny powrót do przeszłości z Randy'm Harrisonem, a nie ma zbyt wiele okazji, żeby zobaczyć go na ekranie.

D'Agostino

Zgadzam się z Waszym oburzeniem. Ten film ma mnóstwo błędów. Zależało mi jednak na tym, żeby Wam go pokazać, bo w dość ciekawy sposób ukazuje zjawisko tłumionej homoseksualności. Nigdzie wcześniej nie widziałem tego przedstawionego w taki sposób. Klon ukrywany w szafie może symbolizować skrywane pragnienia Allana, który przecież ma żonę i nigdy nie pomyślał nawet o sobie, że jest gejem. Zobaczcie, co robi ze swoim pożądaniem, jak je poniewiera, a z drugiej strony nie może się mu oprzeć. Nie może z tego wyniknąć nic dobrego.
Pozdrawiam, Kuba z Outfilmu

J'ador

Kochani, wczoraj na Outfilmie premierę miały dwa filmy: wysoko przez Was oceniane pełnometrażowe WESELE JENNY oraz dodatkowo krótkometrażowy J’ADOR. Jego światowa premiera odbyła się zaledwie kilka dni temu na Festiwalu w Wenecji, gdzie zdobył nagrodę dla najlepszego szorta. Oczywiście z werdyktami jury można dyskutować. Staramy się pokazywać Wam różne filmy. Mamy nadzieję, że dacie nam jeszcze szansę ❤️

Przegląd nowego koreańskiego kina LGBT

Wiele filmów możemy jeszcze pokazać. Jeśli spodoba Wam się ta selekcja, to z przyjemnością pokażemy kolejne.

Intryga

Działa, działa. Napisz na poczta@outfilm.pl. Postaramy się pomóc:)

Wszystko działa. Zapraszamy do oglądania 😉

Jonathan Agassi uratował mi życie

Zobaczcie koniecznie Outfilm Talks 04, gdzie rozmawiamy z reżyserem filmu Tomerem Heymannem podczas jego wizyty w Poznaniu. Tomer mówi tam między innymi, że na dotychczasowych pokazach filmu widział wyłącznie skrajne reakcje widzów: albo nienawidzili Jonathana, albo mu współczuli i chcieli mu pomóc.

Piękny kraj

Kochani, ze względu na to, że film dopiero trafił do kin w USA, musimy poczekać z udostępnieniem go na Outfilmie do stycznia, do dnia światowej premiery w internecie.

Ciastka i potwory

Zapewniam, że wszystko działa poprawnie. Wyślij maila na poczta@outfilm.pl i opisz, w czym problem. Postaramy się szybko temu zaradzić. Możesz też złożyć reklamację. W takim wypadku prosimy o przesłanie potwierdzenie zapłaty.

Saturno contro

Oczywiście! Poprawione już. Dzięki!

Szeregowy Romeo

"Pięć tańców" możecie zobaczyć w najbliższą środę w Krakowie na festiwalu "O miłości między innymi", latem może jeszcze na innych festiwalach, jesienią w kinach, a na outfilmie od 22 listopada.

Przewoźnik

Maciej Badura w e-splot o PRZEWOŹNIKU:

"Argentyna jest krajem, w którym geje i lesbijki mogą wchodzić w związki małżeńskie, adoptować dzieci i służyć w wojsku. Prawa (choć nie wszystkie) mniejszości seksualnych są tu respektowane i chronione prawnie od kilku już lat, a praktyki homoseksualne zostały zdepenalizowane w 1887 roku. Nic więc dziwnego, że kino LGBT ma się w tym regionie całkiem nieźle i stara się opowiadać historie nieco bardziej skomplikowane niż te, na które możemy liczyć w nielicznych rodzimych produkcjach na ten temat."

Nieznajomy w Paryżu

eCupid

czasami trudno jest realizować to uczucie, jeśli możesz liczyć na seks tylko w urodziny. I to też nie zawsze...