Męskie szorty 7: Męska sprawa

Na stronie filmu zaraz pod tytułem są miniaturki prowadzące do poszczególnych filmów z kompilacji.

Sauvage

Dźwięk w głośnych scenach został już poprawiony. Dzięki za informację!

Viva

Masz rację. Poprawione na 16.

Disco-rewolucja

Wszystko działa :) Jeśli masz kłopot z zobaczeniem filmu, napisz proszę na poczta@outfilm.pl dokładnie, o co chodzi. Zaraz się tym zajmiemy :)

Męskie szorty 2: Zderzenie światów

Zgadza się. Peccadillo Pictures wydaje tą serię od dawna i cieszy się ona dużą popularnością w Wielkiej Brytanii. Tym bardziej my się cieszymy, że zaczęliśmy z nimi współpracę. Stopniowo będziemy uzupełniać poprzednie edycje :)

Trzeci

Rodrigo Guerrero

W jego oczach

Reżyser "W jego oczach" dwa lata wcześniej nakręcił krótkometrażowy film na podstawie tego samego scenariusza i z tymi samymi aktorami. Ów szort ("Eu Não Quero Voltar Sozinho") okazał się bardzo udany i otrzymał sporo nagród. Dopiero wtedy reżyser (Daniel Ribeiro) otrzymał zielone światło (i fundusze) na zrealizowanie wersji długometrażowej, która jest pokazywana na festiwalach, w kinach, a także na OutFilmie.

Królowie porno

Tutył oryginalny to "Kings of Porn"

Wieczni rycerze

Możesz przesłać na poczta@outfilm.pl dokładny opis, postaramy się pomóc.

Sierpień

Poznajecie Troy'a w "Spojrzeniach"?

Żegnaj królowo

Słuszna uwaga. Opis poprawiony.

Pięć tańców

"Pięć tańców" jest pięknym filmem i cały czas cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Miło nam poinformować, że polski dystrybutor filmu, Tongariro Releasing, postanowił wydać go na DVD, a także w limitowanej serii na Blu-ray (!). Wkrótce na http://sklep.tongariro.pl/ oraz http://www.bearbook.pl/

Mixed Kebab

Tylko na OutFilmie można legalnie obejrzeć Mixed Kebab z polskimi napisami. Płacąc tutaj abonament lub wypożyczając film, przekazujesz aż połowę jego ceny dla twórców i artystów, którzy film zrobili. Dzięki temu mogą dalej robić coraz lepsze kino LGBT.

Odnaleźć siebie: prawda

Już poprawione.

Wśród towarzyszy: Geje w NRD

Dzięki za informację. Plik został naprawiony, film leci od początku do końca bez problemów. Przepraszam za usterkę!

Siła przyciągania

Ceny za wypożyczenia są podane brutto. Jeśli jest napisane 9.90zł, to tyle powinieneś zapłacić. Upewnij się czy na pewno DotPay ściągnął ci więcej i jeśli rzeczywiście tak, to przyślij maila z reklamacją na poczta@outfilm.pl wysyłając wyciąg bankowy lub potwierdzenie przelewu. Wyjaśnimy to szybko.

Drogi(-a) milu86, też żałuję, że jeszcze nie mamy odtwarzacza na iPady, ale OutFilm jako portal VoD dopiero rozwija swoje skrzydła. Dużo rzeczy sami musimy ogarniać, i na wszystko nie starcza czasu. Ale akurat iOS to priorytet na najbliższe miesiące.
Natomiast o wymaganiach technicznych piszemy zarówno w regulaminie, jak i na stronie "Wypróbuj", gdzie można sobie sprawdzić odtwarzanie filmu. Jeśli chcesz złożyć reklamację, to napisz na poczta@outfilm.pl i podaj numer telefonu i godzinę, kiedy SMS został wysłany.

Zauroczeni

Jeśli nadal masz kłopot z oglądaniem, napisz na poczta@outfilm.pl. Pomożemy!

Atlas chmur

"Tom at the Farm" zostało zakupione przez jednego z polskich dystrybutorów, tego samego, który sprowadził "Lawrence Anyways". Jeśli wszystko pójdzie dobrze, pokażemy go na OutFilme. Trzymajcie kciuki :)

Saturno contro

Kinomaniak jest serwisem, który udostępnia filmy nielegalnie. Możesz obejrzeć tam film, ale w ten sposób dajesz zarobić piratowi.
Na OutFilmie wpływy z każdego wypożyczenia trafiają do twórców filmu. W ten sposób wspieramy kino LGBT, by tego rodzaju filmów było jeszcze więcej i były jeszcze lepsze.

Zatoka miłości

Ale co złego jest w starszych filmach? Jeśli są dobre, ważne lub po prostu czuje się do nich sentyment?
Kiedy na rynku nowości posucha - a jesteśmy w przededniu festiwalu filmowego w Berlinie, gdzie utarło się, że rokrocznie prezentowane są najlepsze filmy LGBT - musimy posiłkować się tytułami starszymi.
Marzy nam się, by na OutFilmie był pełen przegląd kina LGBT - i nowości, i klasyki, i arcydzieła i filmy rozrywkowe - dla każdego coś innego.

Tęczowych świąt!

OutFilm to portal zrobiony z miłości do kina LGBT i jego bogactwa. Staramy się pozyskiwać zarówno nowe filmy jak i klasyki, tytuły z najwyższej półki koneserskiej, jak i filmy bardziej rozrywkowe, filmy w różnych gatunkach i poruszające różne tematy.

Działamy przy tym w pełni legalnie. Połowa przychodów z obejrzenia każdego filmu trafia do jego twórców! Dzięki temu mogą oni pracować nad nowymi filmami. Dumni jesteśmy z tego, że widzowie OutFilmu przez legalne oglądanie mogą wesprzeć tworzenie i propagowanie tego wciąż bardzo niszowego gatunku sztuki filmowej.

Wrecked - gra ze śmiercią

Dzięki za wyrażenie swojej opinii. Doskonale rozumiemy, że ten film może się niektórym osobom nie podobać. Zależy nam jednak na tym, żeby widzowie OutFilmu mieli dostęp do pełnego przeglądu współczesnego kina LGBT. Wybieramy więc zarówno tytuły z najwyższej półki, jak i z najniższej, a także filmy tzw. "środka".

Skowyt

W opisie filmu był błąd. "Skowyt" jest dostępny w wersji z polskimi napisami, nie z lektorem.

Love in Action

To zależy czy będzie się podobał na OutFilmie. Zbierzemy komentarze, sprawdzimy oglądalność i zobaczymy :)

Gay Top Model odc. 4/9

Żeby obejrzeć dowolny film musisz się zalogować do portalu, a następnie przejść na stronę interesującego cię filmu i kliknąć przycisk "Oglądaj teraz" (z prawej strony u góry czerwony). Jeśli ten przycisk jest szary, to znaczy, że albo nie jesteś zalogowany albo Twoja subskrypcja wygasła. W razie wątpliwości możesz w każdej chwili skontaktować się z obsługą portalu (zakładka Kontakt).

Żniwa

ŻNIWA będzie można wypożyczać od 4 września. Obecnie film można zobaczyć w kinach studyjnych (tutaj lista kin: http://www.tongariro.pl/zniwa/ ).
Niektórzy widzowie obejrzeli już ŻNIWA wcześniej, ponieważ film był pokazywany na wiosnę na Festiwalu Filmów LGBT, a OutFilm.pl w czasie trwania imprezy udostępniał on-line większość filmów z programu festiwalu.

Chłopcy z Dworca Zoo

Może nie wszyscy o tym wiedzą, ale połowę wpływów z każdego wypożyczenia OutFilm.pl przekazuje do autorów danego filmu (druga połowa pokrywa koszty utrzymania portalu, serwerów, tłumaczenia, obsługi itd.)
Wspieramy niezależnych twórców, bo wiemy, że gdyby nie ich ciężka praca, poświęcenie i determinacja, homokino w obecnym kształcie nie istniałoby. Nie mielibyśmy po prostu czego oglądać, nie wspominając o tym, że osoby o odmiennej orientacji nie miałby głosu we współczesnym kinie i kulturze popularnej.

Wszyscy myślą tylko o jednym?

@groszekimis: kino LGBT jest bardzo różnorodne, tak jak różnorodne są gusta widzów. staramy się zapewnić na outfilmie możliwie najszerszy przegląd tego, co obecnie powstaje na świecie. nieprzypadkowo wprowadziliśmy też osobne działy dla filmów "rozrywkowych" i pozycji bardziej poważnych. co do scenariusza na film, to zapraszamy, przyślijcie swój pomysł albo nawet gotowy scenariusz, kto wie... ;)

Eating Out 5: Otwarty weekend

Chcieliśmy, żeby "Eating Out 5" był w jak najlepszej jakości obrazu i dźwięku, dlatego wstrzymaliśmy na kilka godzin publikację, żeby poprawić kilka rzeczy.

Od 17.30 film jest już dostępny dla wszystkich użytkowników z aktywnym Outfilmem Plus oraz dla wszystkich pozostałych użytkowników do wypożyczenia.

Kolejne filmy premierowe postaramy się udostępniać w dniu premiery zaraz po północy.

Dobrego odbioru!

Podaj mi dłoń

Podobno aktorzy, którzy zagrali w tym filmie na codzień bardzo się kłócą i biją. Reżyser, który mieszka w tej samej okolicy widział ich sprzeczki i tak wpadł na pomysł napisania scenariusza do "Podaj mi dłoń".