A potem tańczyliśmy

Kultura gruzińska pokazana w bardzo intrygujący sposób. Taniec i muzyka super! Popłakałem się oglądajac ostatnią scenę. Dałem 4.

Mając 17 lat

Reakcja mamy na coming out bezcenna! Bardzo ładny film:)

Esteros

Zakochałem sie w tej piosence:)) Piękny film, krajobrazy i wspomnienia bohaterów.

Piękny kraj

Bardzo ładny film:) Przypomniała mi się książka, "Życie pasterza".

Adwokat

Słaby, przynudzający, dialogi wyuczone, bez emocji i energii. Coś mi tutaj nie gra z tytułem filmu i zakończeniem.

15 lat

moja reakcja na koniec filmu...wtf!?

Mario

Bardzo ciekawy film, tematyka jak najbardziej żywa i problemy poważne i ważne. Nie lubię piłki nożnej ale widząc film o tej tematyce ale jak strzelają gola udzielają mi się emocje. Daję 5.

Mężczyzna imieniem Ove

Wspaniały film:)

Kuzyni

Oh, jaki ładny film. Naprawdę mi się podobał. Film z przeslaniem:)

Debiutanci

Komentarz po obejrzeniu filmu, wcześniejszy był z "w trakcie". Jestem pod wrażeniem, film o dawaniu sobie szansy, pozwoleniu sobie, po wielu bolączkach, na stworzenie innej rzeczywistości i innego życia. Szczęśliwego.

obraz na ścianie jest w języku polskim:)

Chłopak dla mojej mamy

Może nie porywający ale "fajny" film;) Film porusza ciekwe tematy. Podobają mi się sceny z urealnieniem prowadzenia rozmowy przez czaty, to takie prawdziwe w naszym świecie.

Geography Club

Naprawdę ciepły i przyjemny film. Daje do myślenia i prowokuje do zadania sobie pytania co jest w życiu ważne. Szkoda, że za moich czasów licealnych nie wiedziałem, że mój kolega z ławki też był gejem:D Było by zupełnie inaczej wiedząc, że jest też ktoś taki jak ja.

To tylko przyjaźń

Kocham babcie z filmu! Świetny film na wieczór:)

Dumni i wściekli

Przepiękny film. Poryczałem się kilka razy podczas jego oglądania! Niesamowita historia i na dodatek oparta na faktch! Bardzo inspirujący film pozwalający poznać różne paradygmaty postrzegania sprawy lgbt w tamtym okresie.